NightVideo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
NightVideo

Not: Adrese gitmek için yukarıdaki resme tıklayın.

Ücret : 3.20 TL

Desteklediği Modeller

Wave - Wave II - Wave 3

Night Video, askeri gözetim uygulamalarında kullanılan en gelişkin teknolojiyle düşük ışık koşullarında video kaydeder. Normal kamera uygulaması herhangi bir görüntüyü zorlukla gösterdiğinde ya da flaş kullanmayı izin vermediğinde veya kullanışsız olduğunda Night Video ile kayıt iyidir. Dahili kamera, kızılötesi bir aygıt olmadığından, Night Video tamamen karanlık ortamda çalışmaz. Programın çok az bir ışığa ihtiyacı vardır.

Night Video’nun sonuçları etkileyicidir. Sonuçların ne kadar inanılmaz olduğu kelimelerle anlatılamaz, bu yüzden aynı ışık koşullarında Night Video ve normal kaydedicinin karşılaştırma videosunu lütfen Youtube’dan izleyin.

[video=youtube;QGctwG8gX_I]http://www.youtube.com/watch?v=QGctwG8gX_I&list=HL1346281408&feature=mh_lolz[/video]

Dahili kamera uygulaması Night Video uygulamasının yaptığını yapamaz. Diğer hiçbir kayıt uygulaması bu yolla çalışmaz.

Bir süre önce, okulda kızımın oyunlarından birine katıldım, oyun düşük ışık koşullarında olduğunda kayıt edemedim. Böylece bu uygulamayı geliştirme fikri aklıma geldi. Bu performansı, Night Video ile sorunsuzca kaydedebilirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt