Spor NFL Quarterback 15 v1.2 İPA (İphone Amerikan Futbolu Oyunu)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
NFL Quarterback 15 ipa, adlı oyun amerikan futbol oyunudur. IOS 6.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

Sürüm 1.2 Yenilikler
• iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için HD olarak tasarlandı.
• Yeni bölümler geldi! Arkadaşlarınızla kendi skorlarınızı karşılaştırın ve MVP olur.
• Tam HD gelişmiş bir oyun deneyimi için yeni menüler eklendi.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt