Telefon Tavsiyesi Nexus 6 Nerelerde Satılıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Nexus 6 mı Nexus 5 mi?

• Nexus 6

Kullanılan: 3 100.0%
  • Nexus 5

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 6 Nerelerde Satılıyor?
Sahibinden dışında hiçbir sitede görmedim. Sizin bildiginiz siteler var mı? Ayrıca mesela bu cihaz Türkiye'ye giriş yapsaydı şuan kaç Türk Lirası olurdu?

Böyle bir konu açmışkende bir anket yapayım istedim.

@Invoke @avast ?

0MG90

0MG90

Üye
Nexus 6 Türkiye'de satılmıyor bulamazsın sitelerde. Soruna kendin cevap vermişsin.
2000 liralarda satılır bana göre.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
avast

avast

Üye
Sahibinden dışında hiçbir sitede görmedim. Sizin bildiginiz siteler var mı? Ayrıca mesela bu cihaz Türkiye'ye giriş yapsaydı şuan kaç Türk Lirası olurdu?

Böyle bir konu açmışkende bir anket yapayım istedim.

@Invoke @avast ?
Turkiyede. Resmi satisi yok benim bildigim yanlisim varsa duzeltin sahibinden araciligi ile turkyeden gelenlerde sanki altin satiyor edasinda ucuk fiyatlari

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Turkiyede. Resmi satisi yok benim bildigim yanlisim varsa duzeltin sahibinden araciligi ile turkyeden gelenlerde sanki altin satiyor edasinda ucuk fiyatlari
Evet bakıyorum birisi 2.400 satarken bir öteki 1800'e satıyor :hmmm hiç bulamam yani baya ısınmıştım halbuki :(
@avast Nexus 6'da ne gibi kronik sorunlar var?

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
internet üzerinden ikinci el satan yerlerden veya yurt dışından alabilirsin diye biliyorum 2000 tl aşağısı bulamazsın tahminim. git xperia z3 al daha iyi :)

avast

avast

Üye
Evet bakıyorum birisi 2.400 satarken bir öteki 1800'e satıyor :hmmm hiç bulamam yani baya ısınmıştım halbuki :(
@avast Nexus 6'da ne gibi kronik sorunlar var?
Kabak patlamis falan diye uc bes resim gordum de turkiyeye gelmeyecek diye incelemedim pek

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Kabak patlamis falan diye uc bes resim gordum de turkiyeye gelmeyecek diye incelemedim pek
One Plus One'da hiç o tarz problemler gördün mü? Nexus 6'ya baya rakip bir telefon kendisi.

avast

avast

Üye
One Plus One'da hiç o tarz problemler gördün mü? Nexus 6'ya baya rakip bir telefon kendisi.
Onplus one alayim diyordum bir ara davitiye falanda verdiler bana ama getirtme sansim olmadi malesef ama guzelctelefon bence
Onplus one alayim diyordum bir ara davitiye falanda verdiler bana ama getirtme sansim olmadi malesef ama guzelctelefon bence

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Nexus Alacaksan Kasımda Nexus 7 Çıkacak :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Nexus Alacaksan Kasımda Nexus 7 Çıkacak :D
Yeninin sonu yok teknolojiyi takip etmekten sıkıldım hem güncelleme derdide yok. Nexus'a birşey eklendiğide yok. Batarya ve ekranı çok iyi Nexus 6'nın.
Ayrıca ocakta anca gelir

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi

Sence hangisi? Çünkü fiyat farkı baya bir var. One plus 1690 Nexus 6 24000 ede var 1800 ede.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
@ANIL rica etsem kilidi vurabilirmiyiz? Mağaza dışından alacak kadar maceraya girismeye niyetim yok. Teşekkürler @avast

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115 ve avast
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...