Next&NextStar’ın, YE-G 535 isimli navigasyon hakkında yardım.


aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
Next&NextStar’ın, YE-G 535 isimli navigasyon cihazımın haritaları yok bir çok yerden bakmama rağmen bulamadım.
cihaza ait olan ya da uygun olduğunu düşündüğünüz haritaları paylaşmanız mümkün mü?
haritalar olmadığı ve güncelleme yapamadığım için cihaz atıl kaldı ama bunu kullanmak istiyorum.
konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.
şimdi den tüm forum a teşekkürler.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Firmaya Mail Attın MI?
 

özüt

Üye
buradan yazılımlar menüsünden yazılımı kişisel bilgileriniz bölümünden cihaz yazılım lisansını indirip cihaza atın sonra cihazı çalıştırıp navigasyona girin sonrasında harita güncelleme yaparsınız.Eğer güncellemeyi yapmazsa haritaları satın almanız gerekir.
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
aosk

aosk

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt