NetQin Mobile Antivirus 3.2 versiyon 9.4 v.5 ÜCRETSİZ TAM SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

tmcntrl

tmcntrl

Üye
Teşekkürler.

kalmaoglu

Üye
tsk

kven

Üye
çok güzel de türkçe dil dosyasını da koysan be kardeş

EknCn

Üye
Çok tutmuş ta bu programın Eset Mobile ile ne farkı var?

phasan

phasan

Üye
güzel program

The Patriot

The Patriot

Üye
Teşekkürler............

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar tam sürüm demiş ama virüs database güncellemesi yapabilen var mı ??? Benim için bu önemli ...

seminay

Üye
Teşekkürler

metinn27

metinn27

Üye
Arkadaşlar ben son sürümünü yükledim fakat geri kaldırmak istiyorum, telefondan silinmiyor pc suit den denedim ordada silinmedi. Nasıl kaldırabilirim acaba bilen var mı ? :hmmm

emrbdmmatml

emrbdmmatml

Üye
saol dostum eline sağlık

merdanilayda

Üye
Çok teşekkür ederim, bir sorum olacak ; nokıa C6 00 rm 612 , de çalışıyor, fakat bugüne kadar hiç virüs bulamadı. Bunun nedeni nedir. Yoksa ben telefonuma yanlış program mı yüklüyorum. ?

Mavi2580

Mavi2580

Üye
Arkadaşlar ben son sürümünü yükledim fakat geri kaldırmak istiyorum, telefondan silinmiyor pc suit den denedim ordada silinmedi. Nasıl kaldırabilirim acaba bilen var mı ? :hmmm

Ben ovi'den yüklediğimde kaldırmak isteyince kod istemişti, kod istemede ekrana çıkan rakamları yazdığımda programı kaldırabilmiştim, belki bu şekilde kaldırabilirsin

rafet_3737

Üye
eline saglik

çatlakkk

Üye
teşekkür süpersin

İhsanbaba15

İhsanbaba15

Üye
6600 da işe yaramı ?

- - - Eklendi - - -

6600 HAFIZA KARTIMDA VİRÜS VAR MILLETE BLUETOOHTDAN VİRÜS GONDERIYOR BİÇİMLENDIRDIM PC DENDE YAPTIM TELE FORMAT ATTIM AMA HALADA VAR VİRÜS PROGRAMIDA KULLANDIM OLMUYOR YAAW YARDIM EDIN ONERICEGINZ BI PRIGRAM VARMI ??? TEŞekkurLeR :)

Sherlock.Demir

Üye
çok sağolun

warmth

Üye
teşekkürler

ahmet2085

ahmet2085

Üye
Emeğine sağlık

şıko

Üye