NetQin Mobile Antivirus 3.2 versiyon 9.4 v.5 ÜCRETSİZ TAM SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
NetQin Mobile Antivirus 3.2 versiyon 9.4 v.5 ÜCRETSİZ TAM SÜRÜM
Kendi 5800 em v.40 olan makinemde kullanmaktaydım 2 gün önce(20 Nisan 2010) itibariyle telefonumun yeni yazılımı olan v.5.0.5'e yükselttim ,şuan itibari(07 ağustos 2010) ilede yeni yazılım 51.0.6 ya yükselttim ve virüs programı sorunsuz bi şekilde hala çalışmaktadır , ayrıca şunuda belirtmek isterim N97 modelindede program sorunsuz bi şekilde çalışmaktadır..Program ingilizcedir ,kurduktan sonra ıstersenız update edın ben etmemıstım kullanıyordum daha sonra update ınıde gerceklestırdım ve sorun yasamadan kullanmaya devam edıyorum bırazcık ozetlemek gerekırse programı , mesajlarınıza gelen lınkler dahıl yukleme yaparken program veya oyunlar dahıl ınternete baglanırken veya dolasırken cok guzel taramalarda bulunuyor bu taramaları yaparken asla ama asla kasma soz konusu degıldır ... Ayrca program sertıfıkalıdır (Signed)

Ve lutfen kullananlar yorumlarını yazarsa sevınırım cunku baskalarınada aynı zamanda hem tanıtma sansı hemde bılgılendırme fırsatı dogacaktır..

Teşekkür Tuşuna basmanız Benim için Yeterlidir ...Güle Güle Kullanın

- BİLGİLENDİRME -
KULLANDIĞIM TELEFON MODELİ DEĞİŞMİŞTİR ...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hiea11, keskinli7106, Ottoman007 ve 386 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler...

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
Asıl Ben Teşekkür Ederim ...

keremerm

Üye
Nihayet beklediğim anti virüs geldi teşekkürler

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim...

hakanatar

hakanatar

Üye
bana göre antivirüs en babası bu tel için 6630 kullanırkende bu yüklüydü ve gayet başarılı emegin için teşekkür ederim kurdum çalışıyor 5800

Tracy35

Tracy35

Üye
teşekürler Çok Güzel Bi Progam 5800 Calişiyor Emegine Saglık ..

tevsiye EderiM

fatih545

fatih545

Üye
İndiriyorum.. Teşekkürler

bektas12

Üye
sağol harika bir antivirüs...

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim Güle Güle Kullan...

mitad

Üye
teşekkürler...

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
Yardimcı olabildıysem ne mutlu bana , güle güle kullan...

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
teşk ben kullanamadım telefonuma kurdum lakin scan diye virursu taratmak istediğimde program kendiliğinden kapanıyor birsey anlayamadım yani ama emegine teşk

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
teşk ben kullanamadım telefonuma kurdum lakin scan diye virursu taratmak istediğimde program kendiliğinden kapanıyor birsey anlayamadım yani ama emegine teşk

rica ederim ,kullanamaman kotu olmus ... telefonun yazılım versıyonu nedır acaba bundan dolayı yapacagını pek sanmıyorum ... telefonunu kapatıp tekrar acıp kurmayı denedınmı...

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
rica ederim ,kullanamaman kotu olmus ... telefonun yazılım versıyonu nedır acaba bundan dolayı yapacagını pek sanmıyorum ... telefonunu kapatıp tekrar acıp kurmayı denedınmı...

telefonumun yazılım sürümü v40 ayrıca olmayınca programi kaldırdım bir daha denemedim ama eger olacaksa yeniden denerim tabiki

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
telefonumun yazılım sürümü v40 ayrıca olmayınca programi kaldırdım bir daha denemedim ama eger olacaksa yeniden denerim tabiki

Bazen telefonlarda arka planlarında calısan programlar oluyor bu yuzden baska programları calıstırmayabılıyor telefon , tabııkı kesın bırsey dıyemem calısır dıye ama benımde sık sık denedıgım bı metod kullanamadıgım programlar ıcın zaman zaman sonuc alıyorum ..umarım ve ısterımkı calıssın...

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
Bazen telefonlarda arka planlarında calısan programlar oluyor bu yuzden baska programları calıstırmayabılıyor telefon , tabııkı kesın bırsey dıyemem calısır dıye ama benımde sık sık denedıgım bı metod kullanamadıgım programlar ıcın zaman zaman sonuc alıyorum ..umarım ve ısterımkı calıssın...

şimdi calıstı güzel insan sorunsuz calısıyor :oke: ama merak ettiğim birsey var telefonda sürekli virus kontrolu yapıyormu yoksa sadece virus taramak icinmi ayrıca bluotothla birsey aldıgımızdada hemen kontrol ediyormu ve son olarakta telefonu kapattıgımızda ve geri actıgımızda bu program otomatik kendi calısıyormu az bilgi verebilirmisin rica etsem :bigstar:

olciay

olciay

Üye
    Konu Sahibi
şimdi calıstı güzel insan sorunsuz calısıyor :oke: ama merak ettiğim birsey var telefonda sürekli virus kontrolu yapıyormu yoksa sadece virus taramak icinmi ayrıca bluotothla birsey aldıgımızdada hemen kontrol ediyormu ve son olarakta telefonu kapattıgımızda ve geri actıgımızda bu program otomatik kendi calısıyormu az bilgi verebilirmisin rica etsem :bigstar:

Tabiki bilgi verim , oncelikle bir kere arama yapinca virus bulamayinca tekrar tekrar arama yapmaz genelde virus programlarinin calisma sekli boledir, bluetoth ile transferleri aramasi icin settings kismindan ayarlama yapman gerekiyor kendi ayar yapisinda secme kutucu bos sekildedir cunku...ayrica evet her ne olursa olsun ne yuklenirse telefona veyahut operatorden gelen link mesajlarini bile tarama yapiyor, sunuda solemek istiyorum hemen ust bolgede scanning yazrak baslayan bir yazi cikar seffaftan baslar gorunur ve seffaflasarak tekrar kaybolur bilgilendirmek icin yapilmis bir harekettir eger kapaliysa bu ozellik gene settings kismindan girerek bakcrounda show kismini always yaparak bunu acabilirsiniz , program telefonu kapatip acincada calismaktadir...

pampik

Üye
indirdim kardeşim tşekr ederim
yalnız buna activasyon yapılacakmı

Üst Alt