NetQin Mobile Anti-Virus v.4.0.38.12 S60v3 Signed.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
redspawn

redspawn

Üye
    Konu Sahibi
Tüm dünyada hızlı bir şekilde gelişme gösteren akıllı telefon sektörü kullanıcılara birçok kişisel bilgileri yanlarında taşıma kolaylığının yanı sıra bu küçük cihazlarımızı mobil güvenlik tehditleri ve hackerlar için cazip bir hedef haline getirmektedir.
Dünyanın önde gelen Antivirüs yazılım şirketleri de bu gelişime paralel olarak akıllı telefonlarımızı bu zararlılardan korumak için çeşitli Antivirüs yazılımı geliştirmeye başladılar.NetQin firması tarafından geliştirilen, aralarında Nokia ve Symbian Vakfınında bulunduğu birçok kurum tarafından tercih edilen NetQin Antivirüs uygulaması da bunlardan bir tanesi.NetQin'in bu sürümünde Ağ bağlantılarını kontrol altına alma üzerinde durulmuş...

Özellikler
*Eş Zamanlı Koruma
*Güvenlik Duvarı
* Oto. Açılan Programları Kontrol Edebilme
*Zarar Görmüş Dosyaları Dezenfekte Etme
*Çalışır Durumdaki Programları Kontrol Edebilme
*Kurulu Programları Kontrol Edebilme
*Bluetooth Yönetimi
* RAM Bilgileri ve Diğer Bellekleri Denetleme

Açıklama
*Çalışır durumdaki nesneleri kontrol ederek gerçek zamanlı koruma sağlar.Dilediğiniz zaman tarama yapabileceğiniz gibi belirli periyodlarla sisteminizi otomatik olarakta tarayabilirsiniz.
*Güvenlik duvarı ile Ağ bağlantısı isteyen programları engelleyebilirsiniz.Böyle internet üzerinden gelen saldırılara karşı telefonunuzu korumuş olursunuz.
*Otomatik açılan programları engelleyebilirsiniz.Böylece zararlı içeriğe sahip yazılımların telefonunuzu ele geçirmesini engellemiş olursunuz.
*Virüs tarafından zarar görmüş dosyaları onarabilirsiniz.
*Çalışır durumdaki programları denetleyebilir,ayrıntılı bilgilerini öğrenebilir çalışmasını istemediğiniz bir programı kapatabilirsiniz.Sistem uygulamaları gösterme seçeneği ile önemli programları gizleyebilir,olası bir yanlış uygulamayı kapatma ile telefonunuzun zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
*Kurulu programların denetimiyle istemediğiniz programları güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.
*Bluetooth yönetimiyle bluetooth üzerinden gelen zararlıları engelleyebilirsiniz.
*Tüm "C","E","ROM" ve "RAM" belleklerinin doluluk oranlarını öğrenebilirsiniz.​

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: watercity ve Mehmet
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: redspawn
redspawn

redspawn

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler mehmet bey .. zahmet oldu :)
 

mert9000

Üye
sağol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt