netbook ubuntu kurmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
achambo

achambo

Üye
    Konu Sahibi
netbook ubuntu kurmak
arkadaşlar öncelikle benim hediye gelen netbook um var ve win. donma kasma yapıyor bu da beni rahatsız ediyor.
size sormak istediğim ubuntu kurmaya değer mi ve en iyi, seri ve yeni sürüm hengisidir yardım edenlere şimdiden teşekkürler

yanlış yere açtıysam kusura bakmayın netbook bölümü olunca buraya açtım

mrt-06

mrt-06

Üye
arkadaşlar öncelikle benim hediye gelen netbook um var ve win. donma kasma yapıyor bu da beni rahatsız ediyor.
size sormak istediğim ubuntu kurmaya değer mi ve en iyi, seri ve yeni sürüm hengisidir yardım edenlere şimdiden teşekkürler

yanlış yere açtıysam kusura bakmayın netbook bölümü olunca buraya açtım
dostum xubuntu kur netbooklar için çıkmış en hafif sürümdür (başında x var) yada windows xp sp3 kur en dandik tek çekirdekli atomlarda(n260 n270 n280 n450 n455 atom işlemciler) bile süper çalışıyor. bunlardan birini kur derim. :)

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
    Konu Sahibi
dostum xubuntu kur netbooklar için çıkmış en hafif sürümdür (başında x var) yada windows xp sp3 kur en dandik tek çekirdekli atomlarda(n260 n270 n280 n450 n455 atom işlemciler) bile süper çalışıyor. bunlardan birini kur derim. :)

çok saolasın normalini kurdum şuan kasma donma sorunlar yok aksine bilgisayarın sorunu azaldı

mrt-06

mrt-06

Üye
:) sizin atomun modeli hangisi?

achambo

achambo

Üye
    Konu Sahibi
:) sizin atomun modeli hangisi?

kötü bir şey olduğu kesin geçen yıl okuldan hediye verdiler:)

- - - Eklendi - - -

n455 miş

- - - Eklendi - - -

n455 miş

- - - Eklendi - - -

İşlemci Türü: Atom N455, Bellek: 1024 MB ve altı, Pil: 3 Hücreli, Sabit Disk: 250 GB, Ekran Boyutu: 10" civarı, İşletim Sistemi: Win 7 Starter

özellikleri de böyle

- - - Eklendi - - -

az bişey kasıyodu xubuntuya çeviriyorum:) denicem

çok güzel oldu görüntüde hibir şey değişmedi bilgisayar baya hızlandı çok saol

mrt-06

mrt-06

Üye
kötü bir şey olduğu kesin geçen yıl okuldan hediye verdiler:)

- - - Eklendi - - -

n455 miş

- - - Eklendi - - -

n455 miş

- - - Eklendi - - -

İşlemci Türü: Atom N455, Bellek: 1024 MB ve altı, Pil: 3 Hücreli, Sabit Disk: 250 GB, Ekran Boyutu: 10" civarı, İşletim Sistemi: Win 7 Starter

özellikleri de böyle

- - - Eklendi - - -

az bişey kasıyodu xubuntuya çeviriyorum:) denicem

çok güzel oldu görüntüde hibir şey değişmedi bilgisayar baya hızlandı çok saol

xubuntu iyidir. :)) önemli değil n455 eski tek çekirdekli bir işlemci onun üstüne 7 tana atom işlemcisi çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt