Nereye Yazacağımı bilemedim AMA İNŞALLAH DOĞRUDUR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Nereye Yazacağımı bilemedim AMA İNŞALLAH DOĞRUDUR
Arkadaşlar Sizce Resmin hayatımızdaki önemi nedir???:hmmm

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
bence anlamayı kolaylaştırır ve rahatlatır

----------Eklendi @ 14:35:57 ---------- Yazıldı @ 14:35:39 ----------

nasıl olsa görmeden anlayamayız değil mi ?

KenJ!

KenJ!

Üye
aholyly söyleme adam ödevini yaptırıyor

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Ödevimi yaptırmıyorum bende yazdım birşeyler ama kötü oldu danışayım dedim teşekkürler

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Zaten böyle saçma bir soru ödevden başka birşey olamaz.

• Beğen
Tepkiler: KenJ!
KenJ!

KenJ!

Üye
Zaten böyle saçma bir soru ödevden başka birşey olamaz.
ayakta alkışladım bende 8deyim adam gelmiş bana yönleri renkleri oran orantıyı araştırtıyor la hepsini ben 1de ögrendim ama kabul etmiyor yok neymiş teknoloji tasarımmış öyle dersmi olur

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplayanlara çok teşekkürler

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Soruya cevap olarak şunu yazayım yardımım dokunsun. Öncelikle resim ve fotoğraf farklı terimlerdir. Fotoğraf bir makineyle anın yakalanması sonucu oluşur, resim ise bir ressamın fırçası yada kalemiyle tuval üzerine gördüğü nesneleri veya aklındaki soyut,somut olayları yansıtmasıdır. Bu tanımlar doğrultusunda resmin hayatımızdaki önemi atalarımızdan günümüze kadar uzanan bir mirasıdır. Eski çağlardaki insanların mağara duvarlarına çizdikleri resimler günümüzdeki bazı soruların cevaplarını oluşturur. Hemen herkesin evinde bir adet tablo bulunur. Resimler insanda güzel duyguların oluşmasına katkıda bulunur. Kelimelerin yetersiz kaldığı bazı noktalarda resimler devreye girer. Bir duygunun en güzel tanımı resim yoluyla yapılabilir.

Bu açıklama öğretmeninin fazlasıyla hoşuna gidecektir. İstersen biraz daha ballandırarak anlatabilirim olayı.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Soruya cevap olarak şunu yazayım yardımım dokunsun. Öncelikle resim ve fotoğraf farklı terimlerdir. Fotoğraf bir makineyle anın yakalanması sonucu oluşur, resim ise bir ressamın fırçası yada kalemiyle tuval üzerine gördüğü nesneleri veya aklındaki soyut,somut olayları yansıtmasıdır. Bu tanımlar doğrultusunda resmin hayatımızdaki önemi atalarımızdan günümüze kadar uzanan bir mirasıdır. Eski çağlardaki insanların mağara duvarlarına çizdikleri resimler günümüzdeki bazı soruların cevaplarını oluşturur. Hemen herkesin evinde bir adet tablo bulunur. Resimler insanda güzel duyguların oluşmasına katkıda bulunur. Kelimelerin yetersiz kaldığı bazı noktalarda resimler devreye girer. Bir duygunun en güzel tanımı resim yoluyla yapılabilir.

Bu açıklama öğretmeninin fazlasıyla hoşuna gidecektir. İstersen biraz daha ballandırarak anlatabilirim olayı. TEŞEKKÜRLER YENİ GÖRDÜM

anılbaran

anılbaran

Üye
resim hayatımız her yerınde var ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt