Need For Speed Hot Pursuit 2010 PC Oyununu 5230/5800/N97/C6 vs. Üzerinde Oynama | %100 Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Need For Speed Hot Pursuit 2010 PC Oyununu 5230/5800/N97/C6 vs. Üzerinde Oynama | %100 Çalışıyor
Yav sizde mi :kop: :kop2:

Uyarı: Bu bir sallama değildir.

Şimdi olay şöyle: Ben bu oyunu kardeşimin bilgisayarında oynayınca çok hoşuma gitti. Biraz ekran görüntüsü alayım, daha sonra mazi şeklinde izlerim diye. Ekran görüntüsünü Fraps adlı programla video şeklinde kaydediyordum. Oyunun birkaç videosunu oynarken kaydettim ve Allok Video Converter ile MP4 formatına dönüştürüp telefonuma attım.

Üniversitede sınıfta dersteyiz. Arkadaşlarımın ortasında, açtım bu oyunun videosunu, izlemeye başladım. Birden yanımdaki 3 arkadaşta şok olmuş gibi bana ve telefona bakıyorlardı. "Ne var, ne bakıyorsunuz?" diye sormaya kalmadan bir arkadaş hemen atladı (sazan gibi tabiri caizse :ehe):

- Furkan onu benim telefona bluetooth ile atsana?
- Neden ki?
- Benim telefonda öyle oyun yok. Çok güzelmiş.

Beni bir gülme krizi tuttuki hiç sormayın. Sonra tabi durumu izah etmeye çalışıyorum:

- Bu video.
- Boşver onu, sen at.
- Yahu, bu video, yani oyun değil, oynayamazsın, izlersin. Hani bir filmi telefona atıp izlemek gibi.
- O nasıl oluyor?

:kop2: Arkadaşım sen bir videonun telefona nasıl atılıp izlendiğini bilmiyorsan, benim sana bu işlemi anlatabilmem için 1 saatini ayırman gerekiyor. Durumu zorda olsa izah ettim. Bu oyunu benden isteyenin telefonu Nokia C5-03 :ehe

Sonuç olarak 5230 üzerinde PC oyunlarını oynuyormuş gibi göstererek büyük bir hava atmış oldum. Ama kendime yediremedim. Ben havacı biri olmadığım için herkese durumu izah ettim, "öyle birşey yok arkadaşlar :ehe"

symbian.forever

symbian.forever

Üye
seni gidi seniii :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
iPhone var sorun yohh :pro:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
iPhone var ama onda bile bu kalitede oynayamazsın :D Keşke telefonumun uzaktan videosunu çekebilseydim :D

spy ghost

spy ghost

Üye
:kop2: yazık olmuş

Metin MF

Metin MF

Üye
:oke: MaxiHort Ekibi İş Başında :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt