Neden Samsung Galaxy S3 ?

 • 15 Ekim 2012
 • 991 Okunma
 • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Size soruyorum neden ? Onda ne yapıyorsunuz da o yaptıgınız sanki hiç bir telefon da yapamıyoruz gibi oluyor. Evet degerli arkadaşlar yorumları alalım :)
   


  Yazan: anılbaran
  iliknur bunu beğendi.
 2. samsungun s2ile elde ettiği başarının devamı olarak görülmesinden satılıyor ve tavsiye ediliyor. Özellik olarak da zaten yeterli bir cihaz. Ama aşırıya kaçıp fanlığını yapan varsa yazık ona
   
 3. güzel konu :D
   
 4. demem ki nedensiz alınyor yani bilinçsiz :D
   
 5. Anıl sence o fiyata alınabilecek en iyi telefon nedir?
   
 6. Fiyatına göre güzel zaten tercih nedenide biraz bu ...
   
 7. ben Allah için memnunum,s2 de kullandım s2 ile açıkça söylemek gerekirse aralarında pek fark yok s2 nin yeniden sorunları çözülüp üretilmiş versiyonu gibi birşey mesela s2'de deklanşör gecikmesi oluyor fakat s3'te olmuyor daha sonra s2'nin şarj sorunu s3'te yok rahatlıkla bir günü çıkarıyor(sürekli kullanmazsan) hatta test ettim yaklaşık 2 saatte %1 şarj yiyor güç tasarrufu falan açıkken :evet:

  ondan sonra ne biliyim güzel telefon kendine has özellikleri var göz tanıma gibi v.s,çok işlevsel bir telefon ama şunuda belirtmek lazım bu fiyatı hak ediyor mu diye sorarsanız bence etmiyor ! ama kendimi yurt dışından aldım diye teselli ediyorum :D

  ama bu fiyata alınacaklarında içinde bence halan daha en iyisi s3 tabi boyut problem değilse note 2 eğer para önemli değilse iPhone 5 :evet:


  - - - Eklendi - - -

  Niye böyle düşünüyorsun Anıl ?,ne yapmak istersen yapabiliyorsun her yola geliyor bu telefon :evet:
   
 8. bence lumia 920 diyecek :ehe
   
 9. onda tenefüs aralarında MC3 Gibi Yüksek kaliteli oyunlar oyunuyorum internette takılmadan gezebiliyorum v.s v.s yani aslına bi nevi 7/24 yanımda taşıdığım bir leptobum gibi oluyor :)


  - - - Eklendi - - -

  Ne lumia 920'si yahu :off: Allah Aşkına bana 2016'ya kadar nokia demeyin ! :)
   
 10. ozaman seni niye ilgilendiriyorki?
   
 11. s3 kullandığım için :evet:
   
 12. Sgs3 de her telefonun yaptığını yapıyorum; kamera, internet ve uygulama yüklenen her telefon ne yapıyorsa sgs3 de aynısını yapıyor; bir saniye erken bir saniye gec; artık günümüzde akıllı telefonların hepsi aynı görevi görüyor zaten ;) sgs3 alma sebebim ise ekranın büyük olması sebebiyle iyi bir internet deneyimi vereceğini düşünmem, superamoled ekran sayesinde filmleri daha bir keylfli seyretmek ve özgürce kisisellestirebilmesi. Diyeceksinki bunu 600 tl. lık Motorola atrix de yapıyor; e bundan sonrasında kisisel zevke girer kardesim...iyi forumlar dilerim.....
   
 13. Bu telefonun ekranı geniş ve androiddeki en stabil telefonlardan birisi tasarımı çok hoşuma gidiyor ve bu telefon en az 2 yıl değiştirmemeyi düşünüyorum.
   
 14. güzel telefon :pro2:
   
 15. Demek ki telefon alırken çoğumuz dikkat etmeden ve kurcalamadan alıyor yorumlardan ben bunu anlıyorum önce ki yaptığım yorum geçerli :locked:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11/12/2018 - 10:40