Neden mp4 videolar açılmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
Neden mp4 videolar açılmıyor ?
arkadaşlar 5800 telefonumla çektiğim videolar mp4 formatlı oluyor ama youtubeden mp4 video indirdiğimde açılmıyor 3gp video destekliyor bunu biliyorum ama neden telefonun cektiği mp4 videolar açıliyoda indirilenler açilmıyor ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
indirilenler telefonun desteklemeyeceği türden, bunun için videoyu daha düşük mp4 formatlarında indirmek gerekir yada FormatFactory uygulamasıyla içinde Nokia başlığı altında telefonunu seçip açacağı formata getirebilirsin

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
en dusuk cozunurluklu mp4 videoları oynatmıyo ama kendi kamerası mp4 video cekip oynatabiliyo :) symbianda baya anlamsız şey var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hayır mp4 codecleri mevcut, çektiğin mp4 videonun codeci ile aynı olan videoyu indirirsen o açılacaktır
bunun için formatfactory önermiştim

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
    Konu Sahibi
tm sagol bilgi için

exp_l0it

exp_l0it

Üye
videoları telefon ekranı çözünürlüğüne dönüştürürsen açılır. Bende 360x480 açılmazken 360x640 açılıyo mesela mp4de.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
videoları telefon ekranı çözünürlüğüne dönüştürürsen açılır. Bende 360x480 açılmazken 360x640 açılıyo mesela mp4de.
tam olarak çözünürlük ile değil CODEC ler ile ilgili bir durum

exp_l0it

exp_l0it

Üye
tck v2 kullanıyorum. Rambo abi ne koyduysa o codecler var şuan. Ben öyle kullanıyorum sorun çıkarmıyo yada 3gp indriyorum. Sacece bilgilendirmek istedim.

Üst Alt