Neden Lumia 920 & Htc WindowsPhone X

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Neden Lumia 920 & Htc WindowsPhone X
Forumda sayfalarca konu var benim sadece anlayamadığım herkez wp8 çok hızlı ve stabil türkiye fiyatı ise iki telefonunda fiyatı 1600 TL olacakmış anlamadığım şu sizce 1600 TL bir bütçeye sizce bu telefonlar değermi size sormak istediğim bu 1600 TL bütçeye Note 2 de Alınabilir wp8 diyen arkadaşlara soruyorum sizce neden wp 8 seçiyorlar???(Nokia Kısa Zamanda Batar)

Nokia Lumia 920 Vs Samsung Note 2 Kıyaslama

Htc WindosPhone 8X Vs Samsung Note 2

Kerim.

Kerim.

Üye
Nokia batmaz bu saatten sonra.ha stmbianda kalsaydi tamam belki ama artik batmasi cok zor hatta imkansiz

- - - Eklendi - - -

Bence de note2 cok guzel.su anda bir tel alacak olsam kesinlikle note2 alirdim.wp sevmiyorum.android i seviyorum.

Mr.Oksuz

Mr.Oksuz

Üye
İyi diyosun ama Galaxy note II Çok iyi bi telefon ancak çok büyük, her insan bu kadar büyüklükte bi telefon kullanmak istemez. Windows 7 işletim sistemi diğer işletimsistemlerine göre çok çok farklı ve bazı insanlar farklılık sever. Ayrıca nokia Lumia serisi ile batmaz, geri dönüş yapar.

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Nokia batmaz bu saatten sonra.ha stmbianda kalsaydi tamam belki ama artik batmasi cok zor hatta imkansiz

- - - Eklendi - - -

Bence de note2 cok guzel.su anda bir tel alacak olsam kesinlikle note2 alirdim.wp sevmiyorum.android i seviyorum.
sende diyorsun ki note 2 alırım donanımsal olarakda çok iyi benim sorum wp 8 neden wp 8 seçiyor mantık olarak düşündünm note 2 daha cazip

ferdimy

ferdimy

Üye
ne batıyor gemi mi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sende diyorsun ki note 2 alırım donanımsal olarakda çok iyi benim sorum wp 8 neden wp 8 seçiyor mantık olarak düşündünm note 2 daha cazip

note2 donanımsal olarak çok iyi evet ama ramin büyük kısmı boşa gidiyor. Herşey donanım demek değil önemli olan sistemin donanımı ne kadar verimli kullandığıdır. Herkes note2 alacak diye bir kural yok,herkes kendi zevkine beğeni ve ihtiyacına göre kendine uygun cihazı alır,böyle konular açmanız son derece yersiz.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

note2 donanımsal olarak çok iyi evet ama ramin büyük kısmı boşa gidiyor. Herşey donanım demek değil önemli olan sistemin donanımı ne kadar verimli kullandığıdır. Herkes note2 alacak diye bir kural yok,herkes kendi zevkine beğeni ve ihtiyacına göre kendine uygun cihazı alır,böyle konular açmanız son derece yersiz.

aleranol

aleranol

Üye

Katılıyorum son dediğin doğru ama ram kullanımı gayet iyi bence. Sebebini açıklayayım:
Su an elimde duran telefonun 250 mbi zaten sistem. Bana da 1.75 kaliyor. Bosta da zaten 1.4 var. 0.3 u ise kullanılan uygulamalar vs. Su anki en rahat android bu. S3 de kullandim not2yi zaten kullaniyom. En rahati bu emin ol. Ancak yinede c7m not2 kadar stabil ve hizli. Fandroidlige gerek yok. Ayrica yogun oyun muzik net ve 2 ekran kullanırsam nadir takilmalar oluyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Katılıyorum son dediğin doğru ama ram kullanımı gayet iyi bence. Sebebini açıklayayım:
Su an elimde duran telefonun 250 mbi zaten sistem. Bana da 1.75 kaliyor. Bosta da zaten 1.4 var. 0.3 u ise kullanılan uygulamalar vs. Su anki en rahat android bu. S3 de kullandim not2yi zaten kullaniyom. En rahati bu emin ol. Ancak yinede c7m not2 kadar stabil ve hizli. Fandroidlige gerek yok. Ayrica yogun oyun muzik net ve 2 ekran kullanırsam nadir takilmalar oluyor.

:alkis

acuxx

acuxx

Üye
canlı karoları arayüzü ve üstün kamerası yüzünden lumia

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
sebebleri cok basit
-farkli ve basit bir deneyim
-win8le ayni cekirdegi kullanmasi sebebiyle kaliteli ve yuksek gelisim potansiyeli
-belli bir donanima gore uyarlanmasi ve sistemin cok kapali olmasi sebebiyle istikrarli ve akici menuler
-internet explorer 10
....daaha sayabiliriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt