neden 3g ye adam gibi oyun yok yeter artık!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
neden 3g ye adam gibi oyun yok yeter artık!!
neden 3g ye adam gibi oyun yok yeter artık!! hepsi en altı 3gs den başlıyo çok fiyat farkı olsa tamm dicem 3gs ama öylede deil

Lenneth

Üye
3G de 412 mhz + PowerVR MBX lite Gpu
3GS 600 mhz + PowerVR SGX 535 Gpu bulunuyor.

Donanim olarak ikisi arasinda ucurum var, 3G cogu oyunu kaldiramayacak kadar zayif.

WebStyle

WebStyle

Üye
Madem oyun oynamak istiyorsunuz 3gnizi satıp en azından 3gs almanız daha sağlıklı olur..

brs.kzlky

brs.kzlky

Üye
hocam 4.2.1 e güncelle. Kassa bile çoğu oyunu açar. Hani 3g sonuçta fazla birşey beklememek gerek cihazdan :) elime geçen 3g yi 3.1.3 e düşürdüm hiçbir oyun,uygulama kalmamış.anında 4.2.1 yaptım ve jb tabii ki :)

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
Günümüzde 5 yıllık cihazdan fazla bir beklentinizin olmaması gerek 5 yıl uzun bir süre.

Lenneth

Üye
hocam 4.2.1 e güncelle. Kassa bile çoğu oyunu açar. Hani 3g sonuçta fazla birşey beklememek gerek cihazdan :) elime geçen 3g yi 3.1.3 e düşürdüm hiçbir oyun,uygulama kalmamış.anında 4.2.1 yaptım ve jb tabii ki :)

Eger yuklediginiz uygulama ve oyunlar 4.1 surumunu destekliyorsa tavsiyem ona dusurun, performansi daha iyi.

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
diyecek bir laf yok bu telefon piyasasına yav :vur

emreilhans

emreilhans

Üye
Valla sattiginda yinede 500TL edebiliyor. Sat ve iPod al. Simdi 3GS alirsin 3-5 ay sonra oda 3G durumuna duser.

nokia13

Üye
    Konu Sahibi
bencede

can karayel

can karayel

Üye
Madem bu kadar sikayetcisin, madem arada cok fiyat farki yok git sat 3gs al o zaman.

Ekşi Erik

Ekşi Erik

Üye
Kardeş senin için adam gibi oyun tabiri yüksek 3d grafik ise, iphone 3g için adam gibi oyun yoktur. Fakat adam gibi oyun olup da öyle çok grafik istemeyen, harika oyunlar var appstore'da. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt