Necati Şaşmaz biyoğrafi

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


sinema oyuncusu


1971 yılında Elazığ'da doğdu. Abdulkadir Şaşmaz'ın oğlu. Asıl mesleği turizmcilik. Eğitimini Kanada'da tamamladı. Amerika'da 6 sene kaldı. Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesi yaptı. Bu görüşmeden sonra Kurtlar Vadisi dizisi ortaya çıktı. Bu diziyle hayatı değişti. Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz'dır. Necati Şaşmaz'ın Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.
 

Benzer Konular

ClubKio
Cevap
0
Görüntüleme
4K
ClubKio
aLLbiNo
Cevap
0
Görüntüleme
1K
aLLbiNo
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt