ne yüklesem olmuyor bir bakın acil!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
ne yüklesem olmuyor bir bakın acil!!!
arkadşalar ben bu ev ekranını değiştirmek için programlar yüklüyorum bazıları sertifikasız cıkıyo sertifikalıyorum güvenilmeyen bir uygulama yüklenemez tarzında şeyler diyo veya istenilen uygulamaya erişilemedi diyor ne yapmam lazım sertifikalıyorum ama olmuyor lütfen yardım edin arkadaşlar

zatenosman

Üye
arkadşalar ben bu ev ekranını değiştirmek için programlar yüklüyorum bazıları sertifikasız cıkıyo sertifikalıyorum güvenilmeyen bir uygulama yüklenemez tarzında şeyler diyo veya istenilen uygulamaya erişilemedi diyor ne yapmam lazım sertifikalıyorum ama olmuyor lütfen yardım edin arkadaşlar

Arkadaşım telefonu hacklemeni öneririm sana c6 fw si yüklersen ev ekranı için yazılım yüklemene gerek kalmaz zaten forumda bi araştır bulamassan yardımcı olmaya çalısalım.

bilal1928

Üye
    Konu Sahibi
ya önceden denedim hacklemeyi fln ama telefondaki bazı şeyler gitti fw yüklemeden arıyodum ama olmuyo fw yüklemeyide bilmiyorum konularda detaylı anlatımlar var ama ne hikmetse bana olmuyo :D

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım çok basit yavv birkaç kez dene enfazla cihaz çöker yapamazsan servise verirsin:oke:
ama dene çıtanı aşarsın

SilentOne

SilentOne

Üye
opda dab sertifika al yüklersin siteden araştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt