ne varsa maxi cepte var arkadsalr lutfen yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
ne varsa maxi cepte var arkadsalr lutfen yardım!!
sa arkadslar yaklasık 1 hafta once nokıa n73 aldım daha once 3120 kullnıyodum yanı boyle teklonojık bı telefona alısık degılım benım sorunum cogunuza gore basıt gelebılır ama dedıgım gıbı ılk defa bole bı telefon kullandıgım ıcın ben bulamadım cozumunu.mesajlarda kullanılan ıfadeler vardır smileler :) :( gibi 3120 de hazır olarak vardı onlar ama n73 te kendın yapıosun hazır olanı bulamaıdm yarımdcı olursanız sewnırım sımdıden tesekkurler kalın salıcakla selametle...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hazırı yok bildiğim kadarıyla

oguziverson

oguziverson

Üye
öncelikle hayırlı olsun ama malesef yoq hazır ifade

zibidi39

zibidi39

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadsalr verdıgınız bılgıler ıcın allah razı olsun bıde pc suite ı kurdum ama telefon baglanırken cok beklıyo bı kere 30 dakıka bekledım baglanmadı bende toplu depolama ıle atıyorum bu konudada yadımcı olursanız cok sewnırım

zahid12

zahid12

Üye
bluetooth cizahınla bağlanmıyorsan bluetooth cihazı alıp bağlan bide öle dene

schumici

schumici

Üye
kablon sağlam mı bence önce bi onu kontrol et

safakk

safakk

Üye
saolun arkadsalr verdıgınız bılgıler ıcın allah razı olsun bıde pc suite ı kurdum ama telefon baglanırken cok beklıyo bı kere 30 dakıka bekledım baglanmadı bende toplu depolama ıle atıyorum bu konudada yadımcı olursanız cok sewnırım
bunun nedeni bilgisayarının yavaş olması olabilir yada kablon tam oturmamış yada kablo da temessızlık olabilir bu seçenekleri bir gözden geçirirsen mutlaka sorunun çözülür :oke: hayırlı olsun...

XXPOXX

XXPOXX

Üye
bu özelllik 6500 da var n73 de yok bulamassın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt