Ne olur bi fikir verin..

Sponsorlu Bağlantılar

furkan3410

Üye
    Konu Sahibi
Ne olur bi fikir verin..
Bu akşam fırına giderken fırından çıkan bi kız gördüm pembe giyimli , ya nasıl anlatsam bilmiyorum içim çok fena oldu gidip tanışmak istedim ama mal gibi kaldım mutlaka bi şekilde tanışmam lazım.. yarın bütün gün fırının orda beklemeyi planlıyorum daha iyi fikiri olan arkadaşlar yardım edebilirmi :(

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:) boş işler

• Beğen
Tepkiler: By_GaBLiN ve -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Banada beyaz renk çekici geliyo. Git konuş bunun fikrimi olur

mürteza16

mürteza16

Üye
Sabah ezanında fırının oraya git. Yatsı ezanına kadar bekle.

Zte Blade Orange San Francisco Cihazımdan MaxiCep Android Uygulaması ile gönderildi.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ilk fırsatta tanış çok fazla düşünme birde yoksa konuşamazsin benim gibi ben 6 yıldır kızla hergün okulda göz göze geliyorum ama yapamıyorum çok büyüttüm

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Önce bi öğren.Ya evliyse ya sevgilisi varsa ya sevdiği varsa.Erkekliğe yakışmaz öyle küt gidip konuşmak Yada kapı önünde beklemek.Senin kız arkadaşına yapılsa erkeklik taslar gider dalarsın çocuğa.Sevmekten daha önemli şeyler var.Adabına uygun davran olacağı varsa olur :)

• Beğen
Tepkiler: By_GaBLiN

furkan3410

Üye
    Konu Sahibi
Kim olduğunu adını bilsem arkadaş çevremden sorarak bulurum ama adını bilmiyorum sadece fırından çıkarken gördüm zaten kafam mal gibi oldu yanına gidemedim , Bu gün fırının ordaki sokakta beklicem belki tekrar geçer