NBA'deki lokavtın sona ermesinin ardından Ergin Ataman'ın görüşleri

Sponsorlu Bağlantılar

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
NBA'deki lokavtın sona ermesinin ardından Ergin Ataman'ın görüşleri
Kadrosunda Deron Williams ile Semih Erden'i bulundurunan ve Lamar Odom ile de anlaşmaya varan Beşiktaş'ımızda lokavtın sona ermesinin şoku yaşanıyor.

Karakartal.com olarak çalıştırıcımız Ergin Ataman'ın gelişmeler ile ilgili olarak görüştük.

Editörümüz Eray Emin Aydemir ile telefonda görüşen tecrübeli coach Ergin Ataman, lokavtın sona ermesinin ardından şu açıklamaları yaptı:

"Açıkçası sezon başından beri beklediğimiz bir gelişme oldu. Ancak biz Beşiktaş olarak bu transferlerle hedefimize ulaştık. Hem Beşiktaş'ın ismini tüm dünyaya tanıttık hem de Deron Williams gibi bir yıldızı ülkemize getirdik. Beşiktaş'a da basketbol anlamında büyük bir heyecan geldi."

"Yeni transferler yapacağız"

Bu durumda NBA'de resmi sözleşmenin imzalanmasının ardından Deron Williams ve Semih Erden'in ABD'ye dönmesini bekliyoruz. Ancak resmi imzalar hala atılmadı. Resmi imza atılana kadar Deron Williams halen Beşiktaş'ın sporcusudur. Bu oyuncuların ayrılmasının ardından Avrupa'da kadromuza uygun 1 ve 2 numara anlamında transferi için çalışmaları başlatacağız.

"Hedeflerimizde bir değişiklik yok"

İki oyuncunun ayrılacak olmasının ardından takımın hedefleri ile ilgili bir değişiklik olup olmadığını sorduğumuz Ataman şunları söyledi:

"Evet NBA'de süreç sona erdi ancak takımın hedeflerinde bir değişiklik yok. Beşiktaş Milangaz olarak devam eden sezonda hem Beko Basketbol Ligi'nde hem de Avrupa'da tek hedefimiz şampiyonluk."

haltie

haltie

Üye
:) En büyük transferimiz Ergin atamandır.Basketbolu takip eden birisi en iyi yerli antrenör olduğunu bilir.Aralık sonu gibi bekleniyor sezon açılışı, yeni takviyelerle daha da güçlü olacağız inşallah.:)gözü yaşlılara duyurulur:cry::ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:) En büyük transferimiz Ergin atamandır.Basketbolu takip eden birisi en iyi yerli antrenör olduğunu bilir.Aralık sonu gibi bekleniyor sezon açılışı, yeni takviyelerle daha da güçlü olacağız inşallah.:)gözü yaşlılara duyurulur:cry::ehe

Aydın Örs ... :oke:

haltie

haltie

Üye
Nerde Aydın örs:ehe Ben mi göremiyorum.:ehe Aydın örs iyidir ama sağlık problemleri olduğu için görevi bırakmıştı sanırım:hmmm Doğrudur büyük antrenördü ama görev yapmıyor şu anki konumda en iyi yerli antrenör ergin atamandır.:good:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nerde Aydın örs:ehe Ben mi göremiyorum.:ehe Aydın örs iyidir ama sağlık problemleri olduğu için görevi bırakmıştı sanırım:hmmm Doğrudur büyük antrenördü ama görev yapmıyor şu anki konumda en iyi yerli antrenör ergin atamandır.:good:

Sen göremiyorsun Halit . Basketbolu pek takip etmiyorsun anlaşılan ...:)
Şu an Aydın Örs , Fenerbahçe de teknik menejer ...:oke:

haltie

haltie

Üye
Antrenör ve teknik menejer aynı işi mi yapıyor:hmmm gerçekten bilmiyorum