NBA JAM sorun?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sek00

sek00

Üye
    Konu Sahibi
NBA JAM sorun?
Arkadaşlar. NBA Jam oyununu hepiniz bilirsiniz. Oynayanların da zevkle oynadıklarına eminim. Şimdi sorun şu. Oyunu yükledikten sonra girdim oyuna. Birinci maçımı yaptım ve maç bitiminde main menüye geçmeden oyundan attı. Tekrer açtığımda da maça girerken atıyor. Farklı apk dosyaları denedim. Hepsinde sonuç aynı. Hep ilk maçın sonunda atıyor. Sonra girdiğimde de maça girerken. Çözüm önerileriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hard format zamanı gelmiş gibime geliyor herşeyi denediysen :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Çok fazla uygulama kurup kaldırınca bir yerden sonra sistem yavaşlıyor karışıyor. O yüzden bence yedek alıp temiz bir format atmalısın :) Ancak Xperia'lar dışındaki telefonlara nasıl format atılır bilmiyorum. Fabrika ayarlarına döndürmekte var :)

sek00

sek00

Üye
    Konu Sahibi
Dostum. Telefon xperia Ray. Telefon ilk geldiğinde kurduğum oyun da buydu ve o zaman da ayı hatayı yapmıştı. Şimdi hatırladım bunu da

ekorotti

ekorotti

Üye
o oyunda sanırım lisans sorunu vardı ben yüklemiştim 1 gün oynadım sonraki gün giremedim oyuna

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Dostum. Telefon xperia Ray. Telefon ilk geldiğinde kurduğum oyun da buydu ve o zaman da ayı hatayı yapmıştı. Şimdi hatırladım bunu da

Oyundan atması doğal değil. Başka öneri aklıma gelmiyor.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Başka bir nedeni olamaz mı? Arkadaşımızın da dediği gibi lisans hatası felan.

Lisans yüzünden oyundan atmaz ama diyelim ki bu yüzden atıyor, Lucky Patcher'i deneyebilirsin :oke:

Xelord

Xelord

Üye
Lucky Patcher, Root gerektiriyor olması lazım.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Root gerektiriyor. NBA JAM benim konudan da indirdin mi? Ben ordakini kullanıyorum sorun yok.

Xelord

Xelord

Üye
Ben de dün, senin konundan indirdim şuan için sorun yok :tşk:
-Xperia Ray-

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:rica:

TheMadness

TheMadness

Üye
Bana da link atın :ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...