Nazmi Avluca Milli Mayoyu Bırakıyor..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
29. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda grekoromen güreşte 84 kiloda bronz madalya kazanan Nazmi Avluca, yaşı gereği çalışma koşullarının ağırlığından dolayı milli takımı bırakacağını, ancak kulübü Konya Şekerspor adına müsabakalara katılmayı sürdüreceğini söyledi.
Olimpiyat Köyü'nde AA muhabirine açıklamada bulunan 32 yaşındaki Nazmi Avluca, milli takım kamplarının ağırlığı nedeniyle, bundan sonra kariyerini yalnızca kulüp takımıyla sürdürmeyi ve ailesine daha çok zaman ayırmayı istediğini kaydetti.


''MADALYA İÇİN ACIYI UNUTTUM''

Avluca, bronz madalya mücadelesinde uzun süre sakat sakat güreşmek zorunda kaldığını vurgulayarak, ''Madalya için acıyı unuttum'' dedi.

Dizindeki ciddi sakatlığa karşın Türkiye'ye madalya kazandırma azmiyle güreştiğini anlatan Avluca, bu özverisinin karşılığını da hiç olmazsa bronz madalya kazanarak gördüğünü vurguladı.


-AMELİYAT YOLU GÖZÜKTÜ-

Bronz madalya mücadelesinde sağ dizinden ciddi biçimde sakatlanan Avluca'ya, ameliyat yolu gözüktü.

Sakat sakat mücadele ettiği müsabakada buna karşın üstün bir performans sergileyerek Türkiye'ye oyunlardaki 2. madalyayı kazandıran Avluca'nın bugün çekilen MR'ı sonucunda, sağ dizinde yırtık bulunduğunun kesinleştiği, kopma olup olmadığının ise akşam alınacak MR sonuçlarına göre belli olacağı bildirildi.

Olimpiyat Köyü'nde koltuk değnekleri yardımıyla dolaşan Avluca'nın, Türkiye'ye dönüşte büyük bir olasıklıkla ameliyat olacağı öğrenildi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
1K
isinbayeva
>>impacter<<
Cevap
0
Görüntüleme
2K
>>impacter<<
>>impacter<<
Cevap
1
Görüntüleme
575
qurbuz
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
393
Doğuş Pertez


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt