Navigasyon Titreşimi 1.0.4


By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Mrb arkadaşlar bu uygulama alt navigasyon titreşimi , titreşimi olmayan telefonlar içindir menu ve navigasyon titreşimi sağlar telefonunda normal titreşimi olanlar İNDİRMESİN işine yaramaz


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: rear2011, Yusuf_EMRE, bveo1990 ve 1 kişi daha
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk: Elinize Sağlık.
 
rear2011

rear2011

Üye
Teşekkür ederiz .
 

bveo1990

Üye
Teşekkür
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt