Nature v10 by yans

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi

Temayı Ekten İndirebilirsiniz..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: eren366
Joker

Joker

Emekli Yönetici
:tşk:

uur.bocegi

uur.bocegi

Üye
default icons olanı varmı ?

Akıncı

Akıncı

Üye
Resim de sorun mu var yoksa bana mı gözükmüyo :ehe

kartal555

kartal555

Üye
ben cfw de kullanmak istiyorum izin var mı :) İstek olursa ( UltraXM V1 CFW de )

eren366

Üye
Teşekkürler.

Turan

Turan

Üye
:oke: guzelmiş

manyaq28

manyaq28

Üye
tema güzel ancak çok çok ağır

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Tema güzel ama telefonu acayip kastırıyor. Ofw yüklü ve yeni hard format attım

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum güle güle kullan

manyaq28

manyaq28

Üye

Temayla Alakası Yoq Telefonun Agır Çalışıyordur OFW Yükle

ofw zaten bırader kurunce 10 mb oluyor telefonla ne alaksı var temanın iconları ıvırı zıvırı çok ağır . nseies e döndügüm zaman uçuyor teleon

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt