nasıl kredi kartı alabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kredi kartı alabilirim ?
Arkadaşlar geçen gün bank asya ya başvurdum ama olumsuz cevap geldi. Deniz bank ta benim maaş hesabım da vardı Tel den başvuru yaptım ona da olumsuz cevap geldi. Bildiğiniz, senelik kart ücreti fazla olmayan kolay alınabilen banka lar hangileri ? Acil öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
finansbank kart ucretini bilmiyorum ama sen bi sms atarsan kesin geri donerler cok gecmeden, ben bi defa yanlislikla sms attim kart vermek icin hergun arayip illa kart vermye calistilar. sizi polise sikayet ederim deyince daha aramadilar.

bi de yapikredi kart basvurusu alan gezici banka elemanlarii oluyo,banka basvuruyu reddetmisti ve karsima daha sonra geziciler cikinca tekrar basvuru yaptim. bu sefer oldu

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
finansbank kart ucretini bilmiyorum ama sen bi sms atarsan kesin geri donerler cok gecmeden, ben bi defa yanlislikla sms attim kart vermek icin hergun arayip illa kart vermye calistilar. sizi polise sikayet ederim deyince daha aramadilar.

bi de yapikredi kart basvurusu alan gezici banka elemanlarii oluyo,banka basvuruyu reddetmisti ve karsima daha sonra geziciler cikinca tekrar basvuru yaptim. bu sefer oldu

peki kardeşim finansbank için ne yazıp nereye gönderiyoruz sms i ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Paraf kart alabilirsin.kart aidati yok

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
peki kardeşim finansbank için ne yazıp nereye gönderiyoruz sms i ?

googleda boyle ,ayrica internet sitesinde bilgilerinizi birakin biz arayalim yaziyo bankanin sitesine bak
Finansbank kart başvurusu yapmak çok kolay. Finansbank’ın cazip avantajlar sunan kredi kartı olan CardFinans başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan 2273′e sadece CARDFINANS yazıp kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Tüm operatörlerden mesaj atarak kart başvurusu yapılabiliyor.

KayraBey

KayraBey

Üye
Card finans yillik 40-45 lira falan aliyor

Üst Alt