Nasa 2020 Mars Bileti Nasıl Alınır ?


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nasa tarafından 2020 yılında yürütülecek olan Nasa 2020 Mars programı kapsamında son sürat çalışmalar devam ederken Eylül 2019 tarihine kadar Nasa 2020 Mars bileti projesi kapsamında milyonlarca kişiye ücretsiz Nasa mars bileti imkanı sağlanıyor. Sanal şekilde oluşturulan bilet görselini alarak sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nasa 2020 Mars bileti almak için yapmanız gereken tek şey tıklayarak Nasa'nın bu göreve özel hazırladığı siteye girmek. Daha sonra sayfa üzerinde biraz aşağıya kaydığınız zaman ücretsiz kayıt butonunu göreceksiniz. Bu butona basın ve sizden istenen ad, soyad ve mail gibi bilgileri girin. Ardından hemen mars bileti oluşturulacak ve size sunulacaktır. Bunu .png uzantılı şekilde indirebilir veya farklı platformlarda kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Bende sizlere örnek teşkil etmesi açısından maxicep.com Nasa mars 2020 bileti oluşturdum :) Sizde kendi oluşturduğunuz biletleri bu konu altında gönderebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Genc007
Genc007

Genc007

Üye
Yanlış anlamaların önüne geçelim. Siz gitmiyorsunuz isminiz gidiyor. :)
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Buğra
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Zam gelmeden erken rezervasyon yapıyorsunuz demek, sizi gidi sizi :)
Yanlış anlamaların önüne geçelim. Siz gitmiyorsunuz isminiz gidiyor. :)
Hasan efendi senin dilin ne söylüyor :hmmm
Nerde görülmüş, ismin gittiği :hmmm
Köy mü bu gitsin :hmmm
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:bye:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt