Nargile sağlığa zararlı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Nargile sağlığa zararlı mı?
?

Haluk.

Haluk.

Üye
Sigaradan daha zararli bence.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
tutun yok ki sadece duman ve meyveli su buharı

Haluk.

Haluk.

Üye
Bi yerde öyle duymuştum.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
bilen birisi gerek bize :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bilen birisi varsa bekliyorum.Bi arkadaş el nargilesi almış küçücük sokağa çıkarken yanıma almayı düşünüyorum o derece sevimli bir şey.Alçak arkadaş yüzüne tiryaki olduk iyi mi ^.^ Ama ben istersen şuan bırakırım çok iddialıyım (qapaq)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bilen birisi varsa bekliyorum.Bi arkadaş el nargilesi almış küçücük sokağa çıkarken yanıma almayı düşünüyorum o derece sevimli bir şey.Alçak arkadaş yüzüne tiryaki olduk iyi mi ^.^ Ama ben istersen şuan bırakırım çok iddialıyım (qapaq)

bu gün ilk kez denedim ve ipin ucu koptu sanrm yarn tekrar içicem :)
neli tavsiye edersin :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

bu gün ilk kez denedim ve ipin ucu koptu sanrm yarn tekrar içicem :)
neli tavsiye edersin :)

Ya ben normalde pek içmezdim ama şu cep boyu nargile iyice hoşuma gitti.Muz, elma (zaten sevmeyen yok) falan çok sevilir.Ben en çok cappuccino + süt seviyorum.Eğer öyle bir imkanın var ise dene bence.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi

Ya ben normalde pek içmezdim ama şu cep boyu nargile iyice hoşuma gitti.Muz, elma (zaten sevmeyen yok) falan çok sevilir.Ben en çok cappuccino + süt seviyorum.Eğer öyle bir imkanın var ise dene bence.

kapiçino süt mü yoktur ya oylesi :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

kapiçino süt mü yoktur ya oylesi :)

Bilmiyorum süper oluyor valla :ehe Böyle frappe - nesquik kırması bir şey oluyor çok iyi ya :ehe

- - - Eklendi - - -

Çikolatalılarda güzel oluyor ama bir kaç yerde denediğimde beğenmemiştim bak.Beyaz - bitter karıştırınca bi hoş oluyor.Sütlü sade de güzel.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

kendin mi hazrladn bi cafede mi aldn

Benim arkadaşım kafenin sahibi.Onda denedim sonra malzemelerini aldım, nasıl karıştıracağımı falan öğrenip hazırladım işte ^.^ Yakın arkadaşım olduğundan bize değişik değişik aromalar getirip tattırıyor :naughty:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi

Benim arkadaşım kafenin sahibi.Onda denedim sonra malzemelerini aldım, nasıl karıştıracağımı falan öğrenip hazırladım işte ^.^ Yakın arkadaşım olduğundan bize değişik değişik aromalar getirip tattırıyor :naughty:

he işte bizde o imkan yok ama nargile almayı düşnyorum babamı ikna edersem 30 liraya buldum

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

he işte bizde o imkan yok ama nargile almayı düşnyorum babamı ikna edersem 30 liraya buldum

Ne yalan söylim baban olsam izin vermezim :d: (qapaq) Demekki neymiş, büyüyünce kafesi olan birisiyle arkadaş olmalıymışsın :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Üst Alt