Namaz vakitleri widgetli türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hackchen

hackchen

Üye
    Konu Sahibi
Namaz vakitleri widgetli türkçe
Ayarlardan Diyanetin hesap yöntemini seçin
Bi kaç dakikalık fark olabilir
ÖNEMLİ UYARI : gps ile konum bularak iş yaptığı için gps özelliği olmayan telefonlarda sıkıntı olabilir
Türkçeleştirme bana aittir
Güle güle kullanın

bu arada ayarlarda şafi ve hanefi seçimi var
şafiyi seçin
sebebi: hanefi olmamıza rağmen ikindi namazını şafiye göre kılıyoruz yani hanefi mezhebine göre 1 saat geri

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gardi, yurbas ve sevda sena

memleket34

Üye
Eyvallah kardes sagol emegıne saglık.... widgeti bile calısıyor simbianda boyle program bulmak zor ınsallah zamanla bozulmaz.....

alkanmustafa

Üye
link çalışmıyor

hackchen

hackchen

Üye
    Konu Sahibi
Bu gece linki yenilerim yarın bakın

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konuyu kapatmıyorum, linkleri kısa sürede eklerseniz sevinirim. :)

• Beğen
Tepkiler: gardi
hackchen

hackchen

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilenmiştir güle güle kullanın eğer yine hata verirse söylersiniz zaten

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler.

gardi

gardi

Üye
ben yukledim ama baslangıç animasyonu sürekli donuyor ama namaz vakitlerine gecmyor.türkceleştirdiğin widget widgetin ekran resimleri ama buradaki bende çalışıyor senin paylaştıgın çalışmıyor tuhaf.bence yanlışlık var bu işte galiba türkçe diyerekten yanlış bir namaz vakti prosunu upload etmişsin upload etmişssin yine hata var galiba yeniden yüklermisin?

Son düzenleme:
hackchen

hackchen

Üye
    Konu Sahibi
ben yukledim ama baslangıç animasyonu sürekli donuyor ama namaz vakitlerine gecmyor.türkceleştirdiğin widget widgetin ekran resimleri ama buradaki bende çalışıyor senin paylaştıgın çalışmıyor tuhaf.bence yanlışlık var bu işte galiba türkçe diyerekten yanlış bir namaz vakti prosunu upload etmişsin upload etmişssin yine hata var galiba yeniden yüklermisin?

Tekrar yukledim yanlislikla namaz me programini yuklemisim simdi prayer time programini yukledim link yenilenmistir

• Beğen
Tepkiler: gardi
gardi

gardi

Üye
teşekkur ettim kardeş

cihad41

Üye
link ölü kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt