Namaz(cok merak ettm)

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
Namaz(cok merak ettm)
Namazda kıçı acılan bırının namazı kabul olmazmı?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
hoca bana sortla gittigimde dizin acilirsa olmaz demisti bu da olmaz heralde ama boyle seyler basina gelen cok insan vardir. cevabini bilmiyorum malesef

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ovv onun için camiye gitmiyorum önümdeki adamlar artık ne giyiyorsa açılıyor açılıyor...

hikmet366

hikmet366

Üye
ben hiç öyle bir durumla karşılaşmadım ama kabul olur mu bilemem

smh60

smh60

Üye
Nasıl bir sorudur arkadaş

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar :) çok acayp soru bılıyorum ben namaza basladm 5gundur ful kılıyorum yatsı ve teravıyı camıde kıliyorum dun gene gttm teravıye kıldm namazı altmda esofman ustumde tısort vardı ben arkam acldkca kapattm felan kıldm oyle sonra namazı kıldktan sonra yaslı adamın bırı namazn kabul olmaz kıçın acılıyo dyo :)

codblackops2

codblackops2

Üye
:ehe

messevim

messevim

Üye
arkadaslar :) çok acayp soru bılıyorum ben namaza basladm 5gundur ful kılıyorum yatsı ve teravıyı camıde kıliyorum dun gene gttm teravıye kıldm namazı altmda esofman ustumde tısort vardı ben arkam acldkca kapattm felan kıldm oyle sonra namazı kıldktan sonra yaslı adamın bırı namazn kabul olmaz kıçın acılıyo dyo :)

namaz da dar giyinmeyeksn.bol gyneceksn.. Bir dahaki sine dikkatli ol.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

senin namazın bozulmazsada hemen arkandaki kişinin namazı bozulur

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

KırcalıHolding

Üye
erkeklerin avret yeri diz kapak altından göbek deliğine kadar olan yer..avret yeri açik olarak namaz kılmak pek iyi olmaz...sonuçta kainatı yaratan ALLAH'ın huzuruna çıkıyorsun dahada saygılı olup günlük yaşamımızıda buna göre ayarlamak gerekir..örnek atlet giyebilirsin veya namaza başlamadan önce t-shirt ünü pantolonun içine sokabilirsin..saygılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

İnsanlar ne kadar cahil. Bilmeden, elinde olmayan sebepten oturu acilmis. Cahil yaslinin biri de kabul olmaz diyor. Sen camideki yaslilari takma onlar genelde sallarlar.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
vala devm edıyorum oyle acıldımıydı kapatmaya ozen gosterıyorum hepınıze tşk ederm konu kapanabılır

marist

marist

Üye
Kıçına sahip olamayan kişinin camide ne işi var. Ne hallere düştük , Allah bizi ıslah etsin.

Terzi38

Terzi38

Üye
Namazın şartlarından bir tanesi setri-avret yani diz kapakları göbek arasını kapalı olması erkekler için bu şart yerine gelmez ise kabul olmaz ama bilmeden acilmissa allah bilir ki kabul olur ama dikkat edilmesi gereken bi husus

Üst Alt