N97 GPS bugün delirtti resmen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JokerGSM

JokerGSM

Üye
    Konu Sahibi
N97 GPS bugün delirtti resmen...
Geçen gün denediğimde bağlanırken zorlandı ama bugün sabahtan beri maymun oldum yinede bağlanmadı.Ovi Maps i kaldırdım yeniden yükledim yok.

A-GPS'i ve Şebeke Tabanlıyı da açtım yine olmadı...Çevrimiçi Çevrim dışı tüm yöntemleri denedim..
Daha ne yapıcam..Üstelik dışarıda da denedim olmadı havada pırıl pırıl...

Ne yapabilirim..:vur

Deleted.

Üye
arada bi bendede oluyo uygulamayı silip yüklemek fayda etmiyo ben hard format attım gps'e girdiğimde ayarı seçin diyodu ücretli-ücretsiz gibi 2 seçenek vardı ücretsizi sectim ilk günler sap diye buluodu konumu ama yine sorun cıkarmaa basladı.

JokerGSM

JokerGSM

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben açıkçası şu teoriyi yürütüyorum.

Bu yukarıdaki olayı fark etmeden önce ben neredeyse hiç GPS açmamıştım yani yaklaşık 1-2 ay kullanmadım desem yeridir.

Dün baya bir uğraştım ve gece evin içindeyken 10 m hata ile buldu...Sonra 1 saat bekledim tekrar denedim buldu.Sabah olduğunda işe giderken evin içinde açtım ve 2 dk içinde buldu...

Anladığım kadarı ile uyduya kayıt yapıyoruz (sanırım) eğer bu kayıt uzun süre yapılmaz ise sonrasında ilk uydu ile el sıkışmada biraz zaman alıyor.Mesela bugün hiç sorun yaşamadım.Arada sırada yokladım hemde kapalı ve açık mekanlarda denedim.Zart diye buldu.Hareket halindeki arabada denedim sorunsuz buldu.Sadece bir ara baya bir mesafe farkı ile yer tespiti yaptı.

Sanırım iki günde bir GPS i açsak iyi olucak :) arayı fazla uzatmamak gerekiyor...

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen fazla uzatmaya gerek yok arayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt