N97 Firmware Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusuftr5589

yusuftr5589

Üye
    Konu Sahibi
N97 Firmware Yükleme
Arkadaşlar ben Phoenix yazılımıyla ilgili bu forumda okuduklarımdan sonra, o yazılımı iyice bir kurcaladım. Telefonunuz çökerse de kurtarabiliyorsunuz, firmware indirmek için navifirm gibi bir dizi araçlara da ihtiyaç yok, programın kendi içinden firmware i indirmek mümkün. Bunu kullanarak
N97'm için 22.0.110 firmware ini telefonuma kurdum, ancak biraz karıştırınca, bu programın firmware download seçeneklerinde "mass memory content" isimli bir içerik daha buldum. Bu, benim telefonum için 1.4GB idi. Ve telefonuma hard reset atmadan önce kutusundan çıktığında bir çok uygulama ve özelleştirme vardı üzerinde. (Telefon operatörle anlaşmalı olarak alınmadı, Türkiye'ye özel özelleştirmelerden bahsediyorum.) Sanıyorum ki bulduğum bu dosya bunları recover etmeye yönelik. Ama Phoenix yazılımı, normal firmware i attıktan sonra "mass memory content" e geçtiğinde, bunu yapamıyor, "ADL LDR" la ilgili bir hata alıyorum. O dosyayı seçeneklerden çıkartırsam, normal firmware i yapıp telefonu kullanabiliyorum. Dosya'nın adı "RM505_RM507_101_000_M012_32G.fpsx" Eminim telefonunu phoenix'le flashlayan çoğu arkadaşım, karşılarına çıkan soru ekranından bu dosya adını hatırlıyorlardır.Ama ben firmware a bu dosyayı dahil edemiyorum. Özel bir seçenek mi etkinleştirmem lazım ya da ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Ben orijinalliğe değer verdiğim için bu dosyaya takmış durumdayım şu anda. Telefonuma bunu nasıl flashlayacağımı bilen bir arkadaş varsa, yardımlarını bekliyorum. İyi günler

--------------- Ekleme ---------------

Evet+++ Hiç cevap yazan yok, buna bi çözümü olan kardeşimiz yok mu ?

--------------- Ekleme ---------------

+++++++++++++++++

• Beğen
Tepkiler: halilsert

halilsert

Üye
tşklr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt