n97 ekrana etil alkol kacti yardim !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erdemimame

erdemimame

Üye
    Konu Sahibi
n97 ekrana etil alkol kacti yardim !!
arkadaslar bugun n97min icine etil alkol kacti kenarlarindan ekrani temizlerken yuklu miktarda kacti telefonun ekraninda dalgasi var ve ben su an telefondan yaziyorum telefon gayet iyi hicbir sorun yok ama ekran biraz karardi ve baloncuklar cikti ekrana dokundukca o baloncuklar oynuyor lutfen yardim edin :(

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
çabuk bir pirinç kavanozuna koy

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
inşallah :) döküldüğü zaman hemen koyman gerekirdi :oke: 2-3 gün duracak yalnız :oke:

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Alkol zaten uçucudur pirinç etki etmez ama ekrana zarar verir, komple söküp temizlemen gerekirdi.
Artık telefonun o lekelerle yaşayacak maalesef

erdemimame

erdemimame

Üye
    Konu Sahibi
bu gece pirincin içine koydum bayağı fayda etmişti ama ekran açılmamaya başladı telefoncuya götürdüm cam veye film gitmiş dedi değişmesi 80 tl imiş bataryayı şarj ettim telefon açıldı ama ekran yoktu bente tahminle pin kodunu girdim telefonu açtım şimdi sadece sesler var tahminle telefonu kullanıyorum ama sadece telefon çalınca cevap verebiliyorum dokunmatik çalışıyo ekrana basınca titriyo ama ekran yok

abandonware

abandonware

Üye
bu gece pirincin içine koydum bayağı fayda etmişti ama ekran açılmamaya başladı telefoncuya götürdüm cam veye film gitmiş dedi değişmesi 80 tl imiş bataryayı şarj ettim telefon açıldı ama ekran yoktu bente tahminle pin kodunu girdim telefonu açtım şimdi sadece sesler var tahminle telefonu kullanıyorum ama sadece telefon çalınca cevap verebiliyorum dokunmatik çalışıyo ekrana basınca titriyo ama ekran yok

tüh :ah neyse yeni bişiler al madem..

acuxx

acuxx

Üye
arkadaslar bugun n97min icine etil alkol kacti kenarlarindan ekrani temizlerken yuklu miktarda kacti telefonun ekraninda dalgasi var ve ben su an telefondan yaziyorum telefon gayet iyi hicbir sorun yok ama ekran biraz karardi ve baloncuklar cikti ekrana dokundukca o baloncuklar oynuyor lutfen yardim edin :(

Kafa yapmıştır o bi uyut sabaha bişey kalmaz. Ama dikkat et alışkanlık yapar hihi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt