N97 ''Depo Hafızası Bozuk'' Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
N97 ''Depo Hafızası Bozuk'' Sorunu
arkadaslar herkese mrb sımdı benım sorunum tel durduk yere depo hafızası az dedı kıtlendı kapadım actım yıne aynı dıo ama 30 gb bos alan olması lazım dosya yonetıcısınden e ye gırıyorum hafıza bozuk dıo bıcımlendır dıyorum en sona kadar gelıo sıstem ıptal ettı dıo pcden bıcımlendırmeye ugrasıyorum bıcımlendırıyo telde tekrar e hafızasına bakıyorum 66 mb hafıza dıo ıcıne gırmeye calıstıgımda ıse hata verıo hafıza bozuk dıo napacam bılmıyorum hard formatda attım yıne aynı sorun var? yardımlarınız ıcın cok tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hafızası dahili mi?

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
dahili derken bı c hafızası var telefon hafızası bı e var depo hafızası bıde f var hafıza kartı bu c ile e telın kendı hafızası tel n97 32gb

Deflamat

Deflamat

Üye
arkadaslar herkese mrb sımdı benım sorunum tel durduk yere depo hafızası az dedı kıtlendı kapadım actım yıne aynı dıo ama 30 gb bos alan olması lazım dosya yonetıcısınden e ye gırıyorum hafıza bozuk dıo bıcımlendır dıyorum en sona kadar gelıo sıstem ıptal ettı dıo pcden bıcımlendırmeye ugrasıyorum bıcımlendırıyo telde tekrar e hafızasına bakıyorum 66 mb hafıza dıo ıcıne gırmeye calıstıgımda ıse hata verıo hafıza bozuk dıo napacam bılmıyorum hard formatda attım yıne aynı sorun var? yardımlarınız ıcın cok tesekkurler
Donanımsal bir sorun var servis yolu görünüyor ...

Dosya yöneticisi > depo hafızası > ayarlar> Format depo hafızası şeklinde deniyorsunuz değil mi?

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
sımdı dosya yonetıcısı - depo hafızası dedıgımde bul, depo hafızası bıcımlendır, yardım ve cıkıs var ben bıcımlendır dıorum ayarlar yok malesef

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
servise gönder artık..

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
garantı yok malesef yurt dısı cıhazım :S

Deflamat

Deflamat

Üye
sımdı dosya yonetıcısı - depo hafızası dedıgımde bul, depo hafızası bıcımlendır, yardım ve cıkıs var ben bıcımlendır dıorum ayarlar yok malesef
Bir telefon üzerinden bir de ovi suite (pc suite) ile biçimlendirme yapılabilmekte zaten siz her ikisini de denemişsiniz ve sonuç alamamışsınız. Format yolunu da denedikten sonra bir sonuca varamazsanız dediğim gibi servis yolu gözükecek gibi ...

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar duzeldi:D pc tekrar baglayıp depolama modunda bılgısayarımda gozuken yerel dısk j ve k olarak cıkıyo ıkısını de sag tıklayıp bıcımlendır dedım sonra bıcımlendırme tmmlanınca kapadım actım telı e hafızası 13gb yazdı bıde hard format attım 29.8 gb oldu bırazda ugrasım 32yı gorecem galıba:D tesekkurler herkese

Deflamat

Deflamat

Üye
arkadaslar duzeldi:D pc tekrar baglayıp depolama modunda bılgısayarımda gozuken yerel dısk j ve k olarak cıkıyo ıkısını de sag tıklayıp bıcımlendır dedım sonra bıcımlendırme tmmlanınca kapadım actım telı e hafızası 13gb yazdı bıde hard format attım 29.8 gb oldu bırazda ugrasım 32yı gorecem galıba:D tesekkurler herkese
Umarım tahmin ettiğim gibi donanımsal bir sorun değildir, geçmiş olsun :oke:

tolgatonbul

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler sımdılık bı problem yok en son 29.9 gb oldu dahada yukselmıo bende ugrasmadım ole duruyo sımdılık:)

--------------- Ekleme ---------------

ve tel yıne aynı sorunla karsı karsıya kalırr kafayı yıcem ya kalıcı bı cozum yomu arkadaslar nedne olabılır? garantı yok dısarda yaptırsam kaca patlar servısde ne kadar ısterler?

qky59

qky59

Üye
ArkadasLAr Aynı Sorun Bendede Depo vaR Hafızasını Görmüyor Telefon. nesi war ne yapmam qeRekLi ? ßilgilendirirseniz Sevinirim Şimdiden Çok Teşekkürler...:S

nublies

nublies

Üye
benimde n97 yeterli yer yok silin diyor açıp kapatıyorum düzeliyor servise verdim yazılımı güncelleyecekler bakalım ne olacak n97 bozuk kardeşim :) almayın sakın

Back_Spy

Üye
bende de zırt bırt depo hafızası gidip geliyor dosya yöneticisinden giriyorum depo hafızasına hafıza kullanılıyor diyor oysa ki kullanamıyorum :D pc ye takıyorum bilgisayarım da N97 diye bi klasör çıkıyo onun içine girince depo hafızası orda görünüyo ordan açıyorum telefondaki sorun da düzeliyo... ama her zaman bilgisayar bulamayabilirim :/ bulamadığım durumlarda ne yapabilirim acaba?

mhmtbyrktr

Üye
arkadaşlar benim de sorunum video kaydında.video kayıt ayarlarında saklama yeri e depoyu seçtiğim halde kayıt yapılan video telefon hafızasına gidiyor ve devamlı olarak hafıza yetersiz yazıyor.lütfen yardım edermisiniz.normalde 32 gb olan hafıza seçili olduğu için videoları oraya atması gerekmezmi tşkkür ederim

ozgurgoktay

Üye
telefonda depo hafızası hiç bir şekilde gözükmüyor acil yardımmmm

Üst Alt