N97 alcam fakat sorularım var

Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
N97 alcam fakat sorularım var
Bu n97 de hatalar var diyorlar hatalar nasıl hatalar çok mu kötü birde bunun dahili hafızası kaç her sitede başka yazıyor yahu
N97 klavyesini beğendiğim için bide benim şu an kullandığında wifi olmadığı için

kamuraN021

kamuraN021

Üye
N97 rezistif ekranı insanı kanser eder e7 al hem daha ince n97 takozu ne yapacaksın arabanın freni bozuksa işe yarar

marist

marist

Üye
Ben yaklaşı 1 buçuk senedir kullanıyorum. Arada bir bazen hatalar veriyor. Cfw attım ofw ye göre daha çok verim aldım ve seviyorumda telefonumu , en sevdiğim özelliklerinden biri fm vericisi. Ve benim kullandığım 32 gb dahili hafıza.

Akıncı

Akıncı

Üye
s60v5 en iyi tellerinden biri fakat başka tel alın(fiyat aralığınız nedir?)

eceaydin

Üye
bende n97 kullanıyorum.hata demekle neyi kastediyon. Donma veya kendi kendine kapanıyorumu kasediyon. Boyle bir hatayla karsılasmadım. Nette arastırma yaptım. Bayağı bir kafam karıstı. Yazdıkları doğru değil yada bana denk gelmedi. Kısaca memnunum. 32 gb deniliyorda 30 gb civarında

- - - Eklendi - - -

bende n97 kullanıyorum.hata demekle neyi kastediyon. Donma veya kendi kendine kapanıyorumu kasediyon. Boyle bir hatayla karsılasmadım. Nette arastırma yaptım. Bayağı bir kafam karıstı. Yazdıkları doğru değil yada bana denk gelmedi. Kısaca memnunum. 32 gb deniliyorda 30 gb civarında

Akıncı

Akıncı

Üye
ikinci el s^3 lere bak bi derim:ok2:

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
N97 rezistif ekranı insanı kanser eder e7 al hem daha ince n97 takozu ne yapacaksın arabanın freni bozuksa işe yarar

Neden kanser etsinki

- - - Eklendi - - -

ikinci el s^3 lere bak bi derim:ok2:

Önerebileceğin var mı

- - - Eklendi - - -

Ben yaklaşı 1 buçuk senedir kullanıyorum. Arada bir bazen hatalar veriyor. Cfw attım ofw ye göre daha çok verim aldım ve seviyorumda telefonumu , en sevdiğim özelliklerinden biri fm vericisi. Ve benim kullandığım 32 gb dahili hafıza.

Fm verici ne oluyorki

marist

marist

Üye

Fm verici ne oluyorki

Frenkas ayarlıyorsun , sonra arabanın radyo frenkasınıda aynı yapıyorsun sonra telefondan açtığın müzik arabada çalıyor. Telefonlarda aynı frenkasa bağlanıp dinleyebilir yani radyo yayını. Ama menzili fazla uzun değil.

Akıncı

Akıncı

Üye
bak biraz şehirden şehire değişir sen çevrendeki telefonculardaki telleri öğrem bizde ona göre yorum yapalım

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
bak biraz şehirden şehire değişir sen çevrendeki telefonculardaki telleri öğrem bizde ona göre yorum yapalım

Nokia C7-00 nasil sence 2. el 275 tl

- - - Eklendi - - -

Frenkas ayarlıyorsun , sonra arabanın radyo frenkasınıda aynı yapıyorsun sonra telefondan açtığın müzik arabada çalıyor. Telefonlarda aynı frenkasa bağlanıp dinleyebilir yani radyo yayını. Ama menzili fazla uzun değil.

güzel özellikmiş

Akıncı

Akıncı

Üye
n97 göre iyi güzel telefon temiz ise al kardeşim

Üst Alt