N95 8GB->Yığın hafıza bozuk yazısı..[ACİL YARDIM..]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB->Yığın hafıza bozuk yazısı..[ACİL YARDIM..]
Tlf'numu güncellemiştim we ing. oldu.Dha snra burdaki forumdan yararlanarak phoenix programıyla fln tekrar yükledim we tr yaptım tlf'numu.

tr yaptıktan snra YIĞIN HAFIZA bozuldu.Halbuki format fln atmadn önce res atmıştım.

Dha snra soft-hard...formatları denedim...ama gene de düzelmedi...Yığın hafıza biçimlenmiyor daa...Karta girince yığın hafıza bozuk yazısı çıkıyor...Seçeneklrden biçimlendir diorum..Bu seferde tlf biçimlendirmiyor we kitleniyor..tekrardan açıp-kaptmam gerekiyor.Bizm tlf'larda hafıza kartı tlf kendinden olduğundan sökme gibi bişy de yapamıyorum...
Bi türlü bi çaresini bulamadım...Ne gerekirse yaptım...
Tlf'da yığın hafıza (8GB) olmayınca da bişy yapılmıyor...

Ayrıca tlf'dan bi yere msj da atamıyorum...Mesaj merkez numarası soruyor...we ben oraya ne yazılması gerektiğini bilmiyorum...

Yani şuan tlf'num aramaktan başka bi işe yaramıyor...
Lütfn anlıyan arkdşlar bi yardım etinler...Bir haftadır uğraşıyorum we düzelmedi...

waycell

waycell

Üye
teli depolama modunda pcye tak ve biçimlendir pcden ayırdıktan sonra kart bozuk dicek bu seferde telde biçimlendir mutlaka olacaktır diye yazdım ama yığın hafıza derken sabit hafızadan bahsediyormuşsun ona yığın hafıza demezler neyse yazılımını güncelle son sürümse phoniexle yazılım at

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
denedim ERROR weriyor...

rapman

rapman

Üye
Telefonun kasasını sol taraftan açın. Yığın hafıza denilen 8 GB'lık microSD kartını çıkartın ve kart okuyucuya takın. Bir de öyle biçimlendirmeyi deneyin :hmmm

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
Bu birz riskli iş...Hem dha hiç tlf nu kurcalamadım o şekilde...Yerli başka bi sorun da ordan çıkmasın...

Dha farklı bi yolu yok mu...

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu düzelttim .Eskisi gibi oldu. Biçimlendrilemiyordu ama

Akşam biçimlendirmeye bastım we sabah kalktığımda tlf düzelmişti...ben de hayret ettim.ama sonunda tlf düzeldi...:)

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
telefonuma müzik atınca yığın hafıza bozuluyor...sürekli format atmak zorunda kalıyorum.bunun bi çaresi yok mu_?

khytr89

khytr89

Üye
senin microhdd de arıza var. bir arkadaş demiş "Telefonun kasasını sol taraftan açın. Yığın hafıza denilen 8 GB'lık microSD kartını çıkartın ve kart okuyucuya takın. Bir de öyle biçimlendirmeyi deneyin :hmmm " diye sakın bunu yapma çünkü öyle bir şey senin telefonda yok. arkadaş düz n95 sanmı ama seninki dahili 8gb. garantisi varsa yolla yoksa nokia careye ver yapsınlar. elim yatkın diyorsan çıkma n91 8gb ya da n95 8gb microhdd si bulursan değiştir

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
    Konu Sahibi
microhdd ne oluyor_? nası bişy? ucuz yolluysa werym bayiye ...(garantsi bitti çünkü)

uribaju

uribaju

Üye
mesaj merkezi numarani hattin neyse onu googledan aratarak bulabilirsin

khytr89

khytr89

Üye
yok yaw sanırım microhdd takmamışlar direk flash bellek çipini anakarta gömüşler herhalde. bak burda şeması var ama senin yapabileceğin tarzda birşeye benzemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt