N95 8GB->Yığın hafıza bozuk yazısı..[ACİL YARDIM..]

• 11 Mayıs 2011
  • 3148 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tlf'numu güncellemiştim we ing. oldu.Dha snra burdaki forumdan yararlanarak phoenix programıyla fln tekrar yükledim we tr yaptım tlf'numu.

tr yaptıktan snra YIĞIN HAFIZA bozuldu.Halbuki format fln atmadn önce res atmıştım.

Dha snra soft-hard...formatları denedim...ama gene de düzelmedi...Yığın hafıza biçimlenmiyor daa...Karta girince yığın hafıza bozuk yazısı çıkıyor...Seçeneklrden biçimlendir diorum..Bu seferde tlf biçimlendirmiyor we kitleniyor..tekrardan açıp-kaptmam gerekiyor.Bizm tlf'larda hafıza kartı tlf kendinden olduğundan sökme gibi bişy de yapamıyorum...
    Bi türlü bi çaresini bulamadım...Ne gerekirse yaptım...
    Tlf'da yığın hafıza (8GB) olmayınca da bişy yapılmıyor...

Ayrıca tlf'dan bi yere msj da atamıyorum...Mesaj merkez numarası soruyor...we ben oraya ne yazılması gerektiğini bilmiyorum...

Yani şuan tlf'num aramaktan başka bi işe yaramıyor...
    Lütfn anlıyan arkdşlar bi yardım etinler...Bir haftadır uğraşıyorum we düzelmedi...

Yazan: ULASILMAZz
  2. teli depolama modunda pcye tak ve biçimlendir pcden ayırdıktan sonra kart bozuk dicek bu seferde telde biçimlendir mutlaka olacaktır diye yazdım ama yığın hafıza derken sabit hafızadan bahsediyormuşsun ona yığın hafıza demezler neyse yazılımını güncelle son sürümse phoniexle yazılım at

3. denedim ERROR weriyor...

4. Telefonun kasasını sol taraftan açın. Yığın hafıza denilen 8 GB'lık microSD kartını çıkartın ve kart okuyucuya takın. Bir de öyle biçimlendirmeyi deneyin :hmmm

5. Bu birz riskli iş...Hem dha hiç tlf nu kurcalamadım o şekilde...Yerli başka bi sorun da ordan çıkmasın...

Dha farklı bi yolu yok mu...

6. Telefonumu düzelttim .Eskisi gibi oldu. Biçimlendrilemiyordu ama

Akşam biçimlendirmeye bastım we sabah kalktığımda tlf düzelmişti...ben de hayret ettim.ama sonunda tlf düzeldi...:)

7. telefonuma müzik atınca yığın hafıza bozuluyor...sürekli format atmak zorunda kalıyorum.bunun bi çaresi yok mu_?

8. senin microhdd de arıza var. bir arkadaş demiş "Telefonun kasasını sol taraftan açın. Yığın hafıza denilen 8 GB'lık microSD kartını çıkartın ve kart okuyucuya takın. Bir de öyle biçimlendirmeyi deneyin :hmmm " diye sakın bunu yapma çünkü öyle bir şey senin telefonda yok. arkadaş düz n95 sanmı ama seninki dahili 8gb. garantisi varsa yolla yoksa nokia careye ver yapsınlar. elim yatkın diyorsan çıkma n91 8gb ya da n95 8gb microhdd si bulursan değiştir

9. microhdd ne oluyor_? nası bişy? ucuz yolluysa werym bayiye ...(garantsi bitti çünkü)

10. mesaj merkezi numarani hattin neyse onu googledan aratarak bulabilirsin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 05:27