N95 8gb tertemiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OguzhanIhtiyar

OguzhanIhtiyar

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb tertemiz
arkadaşlar 22' lcd ekran alıcağım için telefonumu satiyorum sirocco+250 ytl veya luna+250 ytl veya 575 canlıya cihazımı vericem İst-İçi Yenibosna Veya Fatih farketmez(not:Yenibosnada Turkcell Extrada çalışiyorum isterseniz ordanda yapabiliriz teslimatı)

irtibat:
cep:

Odysseus

Odysseus

Üye
Forum kurallarımız gereği konunuza cihazın her açıdan çekilmiş fotoğraflarını eklemelisiniz. Aksi halde konunuz yayından kaldırılacaktır.

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
yüzlerce insanın ilanı var resimsiz neden özellikle bu arkadaşa telkinde bulunuyorsunuz anlamış değilim iyi forumlar

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
bu kural yeni çıktı galiba! bundan önce böle bişi yoktu

Odysseus

Odysseus

Üye
Arkadaşlar kuralları bırakın konu sahibi sorgulasın. Keza konulmuş kuralı sorgulama hakkınızda yoktur.
Resimsiz, fiyatsız, amaçsız ilanlar arasında gezinip zaman harcamak istiyorsanız siz bilirsiniz. Kural budur.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Kurallara uyalım arkadaşlar:)

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
kurallara uyalım uymayanları uyaralım admin lere ve moderatörlere yaranalım

Odysseus

Odysseus

Üye
kurallara uyalım uymayanları uyaralım admin lere ve moderatörlere yaranalım

Adminler ve moderatörler sadece sitenin iyi işleyişine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu yolda da ne gerekirse yapılacaktır. Resimsiz, fiyatsız Gittigidiyorda konu açabiliyor musunuz ? Hayır.. Burası da satış bölümü olduğuna göre kural bellidir.

OguzhanIhtiyar

OguzhanIhtiyar

Üye
    Konu Sahibi
haklsınız en yakın zamanda ekliyorum

suvari21

Üye
Eğer böyle bir kural varsa veya yeni uygulamaya konulduysa herkesin buna riayet etmesi gerekiyor.
benim kendi görüşüm; en güzeli ilanlara resim,fiyat ve ürünle ilgili açıklama yazılması satıcıyla alıcının hızlı,akıllıca ve gereksiz yazışmalarını önlemiş olur....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt