n95 8gb güvenlik kodu problemı

Sponsorlu Bağlantılar

Brauerei

Brauerei

Üye
    Konu Sahibi
n95 8gb güvenlik kodu problemı
Daha once maxicep sitesınde vede bazı tel sıtelerınde gorudugm tum yolları denedım fakat telefonumun guvenlık kodu hala kayıp general kodmu ne cıkartıyorsun oda ıse yaramıyor program atıyom tanımıyo anlıyacagınız zordayım 10 ytl vermekte ıcımden gelmıyo telcıye acaba bana yardımcı olcak bır arkadas varmı :( olursa cok sevınırım

mservank

mservank

Üye
Telefonun iyi bir model olduğu için telefoncuya verme derim
yapabileceğim tek yardım bu olur eğer çaresini bulamazsan bu işten iyi anlayan yani garantiye gönder derim

Brauerei

Brauerei

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun iyi bir model olduğu için telefoncuya verme derim
yapabileceğim tek yardım bu olur eğer çaresini bulamazsan bu işten iyi anlayan yani garantiye gönder derim

en son onu yapıcam artık garantı uzak oldugu ıcın usenıyodum ama sonunda gıtcek yapcak bır yol bulamadım :(

naturel4735

Üye
telefonu güncele güvenlik kodu diye bişi kalmz aynı fabrika çıkışı olur nokia sitesinde veriyor lar yazılımı çok kolay bir şekilde yaparsın 30 dk sürüyor yüklemsi kolay gelsin

ali1202

Üye
benım tel de n95 dedınız yolları yaptım ama bır turlu guvenlık kodunu kıramadım...! format da attım oLmadı...!

qitarist_cocuq

qitarist_cocuq

Üye
NAsıl Kırabiliriz Çin Malı n95 in Güvenlik kodunu ya :S kalcakmı öyle ..

piyanist19788

Üye
arkadaslar güzel yazmisiniz ama benim telefonum acilsa zaten yapacagim benim telefon nokia n95 8gb acilirken dire istedigi kon. Lock code istiyor telefon acili acilmaz bunu istiyor bazi seyleri cok denedim olmadi imeil numrasini ver numara al onuda denedim olmadi bu nasil olcak buna bi care bulan arkadaslarimiz varsa lütfen yardimci olsunlar benim tel acilinca direk bunu istiyor Lock code [email protected] yardimlarfinizi bekliyorum

djibram

djibram

Üye
kabloyu tak pc suite fln bişeyler seçme nss ile resetlenir güvenlik kodu olmazsa jafla yazılımı yeniden at

Üst Alt