N900'cü lerin pr 1.3 ten beklentileri nelerdir tartışalım buyrun

• 21 Ekim 2010
  • 643 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BENCE FLASH 10.1 GELMELİ MUTLAKA
    MENÜ ARASI GEÇİŞTE MÜZİKÇALARIN ZIRRRT DİYE ETKİLENMEMESİ
    DAHA İŞLEVSEL BİR TELEFON ÖZELLİĞİ MUTLAKA OLMALI(ARAMA KAYDI VS MSJ)
    3.G KESİNLİKLE BEKLİYORUM
    DAHA UZUN ŞARJ SÜRESİ OLABİLİR
    MÜZİKÇALAR DAHADA GELİŞTİRİLMİŞ OLMASI(ŞUANKİ ÇOK BASİT SAÇMA İYİKİ SMFONE VAR )
    BELGE DÜZENLEMESİ BAŞARILI OLAN BİR ORJİNAL OFİS PROGRAMI
    İNTERNET TARAYICISINDA BİR NEBZE DAHA HIZ BEKLİYORUM..
    VİDEO OYNATICISINDAKİ AKIŞ KALİTESİNİ YÜKSELMESİNİ BEKLİYORUM(iyiki kmplayer var)
    YANİ İŞTE BÖYLE BEN ZIRRT PLAYER ZURRT PLAYER DEĞİLDE ORJİNALİNDE GELSİN İSTERDİM EKXTRA KURDUĞUM HER PROGRAM HEM YERKAPLADIĞI GİBİ HEM DEYAVAŞLATIR TELEFONU İNŞALLAH BUNLAR GİDERİLİR DE UYGULAMA YÖNETİCİMİZ GENE EK PROGRAM ÇÖPLÜĞÜNE DÖNMEZZZZZ:naughty::naughty: KATILIYORMUSUNUZ HADİ BEKLİYORUM SİZİN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR??

Yazan: NR6630
    faruktml bunu beğendi.
  2. Tartışma yeri burası. Uygulama paylaşma yeri tartışma yada soru sorma yeri değildir. Konunuz uygun alana taşınmıştır...

3. Extra hız istiyorum ve 3g başka herşey var bence n900 olmadan once pc vardı :) şimdi gerek yok hızı artıcak mı acaba 1.3 de ve çıkma zamanını net olara bilen var mı

4. smfone demissin nerde buluruz kardes bu programi

5. kardes symfone diye yaz depolarda bulursun ekolayzer yapabilen bir guzel muzikplayer

6. ok tesekkürler yukarda smfone yazmissin depoda arayip bulamamistim ondan sormustum symfonie mis ismi simdi buldum tesekkürler.

7. ria ederim kardeş orda kısaltılmış yazmıştım kusura bakma:oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 20:07