n900 sim kilidini kirma coook basit bir sekilde

• 23 Ekim 2010
  • 5895 Okunma
  • 13 Cevap

1. evet arkadaslar diyelim ki telefonun vodafona acik simini kirmak istiyosun hemen depodan "ipcheck" adli proyu kurup tlf kapatip baska bir hatti tak actiktan tlf baslangicta tlf orjinal diline dönüyor ama sonra ayarlardan geri tükceyi secebilirsiniz islem bu kadar borcunuz bi tesekkür:d:

Yazan: ziya68
    mrsogz, kutukak, havanasergio ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. nasıllığı konusunda biraz daha bilgi vereydin...

3. :evet:

--------------- Ekleme ---------------

nasillginda aklina takilani yazabilirmisin?

4. ziya bey teşekkür şimdilik böyle bir problemim yok ama ilerde kimbilir belki lazım olur.. AMA BİLDİĞİM KADARIYLA ARTIK TELEFONLAR TEK SİM KARTA KİLİTLİ ÜRETİLMİYOR yani artık o problam kalnmadı galiba

5. rica ederim kardesim bilgi paylasmakla güzeldir ben avusturyada yasiyorum ve burda faturali hatla beraber aldigin zaman tlf aldigin sebekeden baska sebekeyi kullanamiyorsun burda sim kirdirma yeni modellerde tl olara 100 120 tl arasi kiriyolar yurtdisindaki arkadaslar icin bulunmaz bir pro:evet:

6. tesekkurler, benim cok isime yarayacak

Keske prg indirebilecegim linki de verebilseydin...

7. kardes depolarda mevcut zaten:oke:

rica ederim kardes:bigstar:

8. ziya kardeş ipcheck programını linkini verebilirmisin birde çalışıyormu sen denedin mi?şimdiden teşekkürler

9. kades menüden uygulama yöneticisine gir yükle yazan yere bas kisa süre sonra prolar cikak karsina sonra klavyeye ipcheck yaz otamatik proyu bulacak ve indirip tlf kuracan islem tamamdir
    bizzat kullaniyorum sadece baska sim taktiktan sonra tlf orjinal diline dönüyor ama sonra ayarlardan geri istedigin dili secebiliyorsun:oke:

10. formda yazılamları okudum aynı problem bendede var flas attıktan sonra sim kart okumuyo nasıl yaparım her yolu denedim olmuyo yardım edermisin ? :(

söylediğin gibi uygulama yöneticisinden aradım ama yok :( bulunamadı diyo ne olacak ?

11. evet bende bulamadım aratıyorum çıkmıyor

12. arkadaşlar indirenileceğimiz bi link veya n900 içinden yeni katalog ekleyeceğimiz bir server adresi falan yokmu ?

13. kardeş dediginiz gibi yaptım ama yinede olmadı

Yüklüyor...
24/09/2018 - 20:04