N900 angry birds seasons+ Halloween F.U.L.L

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofli6134

Üye
    Konu Sahibi
N900 angry birds seasons+ Halloween F.U.L.L
evet beyler yine angry birds'le karsinizdayim :) icinde angrybirds seasons ve Halloween beraber

bu sefer n900 icin uyarlanmis bolumlerden degil.sanirim palm-pre icin yapilanlardan n900'e uyarlanmis.tek sorunumuz zoom'lu oynamak zorundayiz.

link asagida.direk uzerine tiklayip kurabilirsiniz.iyi gunler oynayin.

bir tesekkuru cok gormeyin :)

• Beğen
Tepkiler: mert_1047, ohevliyaoglu, venomboy_85 ve 2 diğerleri

mert2407

Üye
süpersin hocam arkadaşın ipod touchında görmüştüm ama bende yok diye üzülmüştüm. level 4 ü hallettikten sonra indireceğim.

--------------- Ekleme ---------------

hocam yanlış bir şeyler paylaşmış sanırım. seasons veya hallowen ile alakası yok bildiğimiz angrybirds ilk levellerı ayrıca grafikleri fln vasat.. ??

hocam yanlış bir şeyler paylaşmış sanırım. seasons veya hallowen ile alakası yok bildiğimiz angrybirds ilk levellerı ayrıca grafikleri fln vasat.. ??

ofli6134

Üye
    Konu Sahibi
süpersin hocam arkadaşın ipod touchında görmüştüm ama bende yok diye üzülmüştüm. level 4 ü hallettikten sonra indireceğim.

cok afedersiniz yanlis dosyayi upload etmisim.duzelttim.

serdarrrr

Üye
Teşekkürler.Uzun zamandır farklı oyun oynamıyorduk.:horse:

BJK_FREAQ

Üye
Süpersin abi..ama bende oyunu kurduktan sonra acmiyor.. baslarmis gibi yapiyor sonra masaüstüne dönüyor. Terminalde birsey yapmalimiyim ?

keops_crush

Üye
ofli kardeş internette çok yerde aramama rağmen bulamamıştım bu seasons oyunlarını elleriğine emeğine sağlık !

ofli6134

Üye
    Konu Sahibi
Süpersin abi..ama bende oyunu kurduktan sonra acmiyor.. baslarmis gibi yapiyor sonra masaüstüne dönüyor. Terminalde birsey yapmalimiyim ?

preenv'yi guncellersen duzelebilir.bende de vardi ayni problem oyle halletmistim.

x-terminal'de

root
apt-get install preenv

BJK_FREAQ

Üye
Ofli6134 kardes.. preenvi güncelledikten sonra oldu :D ellerine saglik :D

venomboy_85

venomboy_85

Üye
teşekkürler
fakat ilk serideki gibi dokunarak veya kalemle yukarı aşağı zoom in zoom out yapılamıyor
ayrıca grafikler daha kötü

faruktml

faruktml

Üye
Dosya İnmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...