n900 android hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
n900 android hakkında
slm arkadaşlar android 2.3.4 kurdum iyi görünüyor yalnız şöyle sorunlarım var; tlf zaten sim kart görmüyordu ki artık o yönden ümidi kesmişim ama tlf uçak modundan çıkaramıyorum, bluetooth ile veri alamıyorum, onu da geçtim indirdiğim oyunu tlf hangi klasörüne atacağımı bilemiyorum. Sadece android açıkken wifi ile nette gezip indirdiğim dosyaları görebiliyorum. Ama wifi çok yakında değil : ) ben de diğer tlf ile indirip n900 maemo ya bluetooth ile gönderiyorum işte sorun burda başlıyor hangi klasöre atsam olmuyor açılan android klasörlerine attım yine görmedi. Sadece oyun yüklemek istiyorum yardım edin arkadaşlar hangi klasöre atmalıyım?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ona 4 Yükleniyor Neden 2 İle Uğraşiyorsunki?

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
4 mü o stabil değil ki dostum pre pre alfa sürüm şimdilik en uygunu budur. En azından ben böyle biliyorum keşke 4 tam olsa : )

Seglopsi

Seglopsi

Üye
forum nitdroid'den bak. 4.0.3 vardi sanirsam n900 icin. belki de 4.1.1 bile vardir.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
evet gördüm ama bilmiyorum ki daha stabil olsa burda yayınlanır diye düşünüyorum. Velevki indirsem bile bu oyunları hangi klasöre atacam acaba : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt