N900 almayı düşünüyorum kayıtla ilgili sorum var yurtdısındayım.

• 31 Ekim 2010
  • 1060 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. şuan rusya - çeçenistan gudermeste iş için bulubuyorum yaklasık 5 ay sonra tr ye donecem 31.10.2010 su an orjınal N900 guncel fıyatı 450 dolar (tus takımında kiril alfabesi de var üst karekter olarak)

sorum : bazı forumlarda aldıktan en gec 1 ay ıcerısınde tr de pasoportunuza ısletmenız gerekır yazıyor buna anlam veremedım bılgısı olan varmı bu konuda daha once yurt dısı cıhazı kullanmadım ve pasoportuma cıhaz işletmedim.

yardımcı olursanız sevinirim.

Yazan: yalcin33
  2. hayır şimdi alabilrisinz türkiyeye geldikten en geç 1 ay içinde kaydettirebilrisinz

3. iki takvim yılı içerisinde bir cihazişletme hakkınız var
    yani örnek vereyim sencihazı 31 aralık 2010 tarihinde işletirsen
    bir daha ki işleetme hakkın 1ocak 2012 oluyor
    tabi ikinci işletmede de yurt dısına çıkış yapman lazım.
    ayrıyetten nokia larda sahte imei numarası kullanamıyorsun.

--------------- Ekleme ---------------

griş yaptıktan sonra da 1 ay içerisinde kayıt yapyırmazsanız hakkınız bitiyor

4. Beyefendi bu hurafelere inanmayın sanal aleme sahte bigiler bunlar. ben şuan suudi arabistanda ikamet etmekteyim ve geçen sene Türkiye'ye gittiğimde 1 yıldır almış olduğum telefonla gittim ve kayıt ettirdim 10 gün içerisinde iptal etmişleri bende hemen kayıt ettim sorun falan çıkmadı yani istediğiniz zaman alın rahat olun.

5. yalan değil biraz araştırma yaparsanız tk kurumunu sitesinden alıntı yapıyorum isterseniz bakın
    site
    .:MCKS-Mobil Cihaz Kayt Sistemi:.

6. yardımcı oldgunuz için teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar

7. Öztek kardeş mümkünse arabistanda n900 fiyatani söylermisin uygun ise bir tane aldıracam :)

8. 1 ay günü var
    giriş yaptıktan sonra bir ay içinde işletmessen telefonu. cep bilgisayarı olarak kullanırsınz
    yada başka bir pasaporta işletirsiniz
    nokia larda sahte imei numarası olmuyormuş...

9. ishak kardeş suudi arabistandaki fiyatı 2400-2000 riyal arası

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:37