Tavsiye n9 sailfish

Sponsorlu Bağlantılar

manialog

manialog

Üye
    Konu Sahibi
n9 sailfish
arkadaşlar meego işletim sisteminin mesaj hatası yüzünden (a kişisinden gelen mesajı b kişisi göndermiş gibi gözükmesi ve bazen çağrılarda da aynısını yapması) telefonumdan iyice soğudum bi düzeltme de yayınlanmıyor acaba sailfish yüklesem tüm fonksiyonlarını düzgün kullanabilir miyim? kuran deneyen var mı? Nitroid gibi eksiklikleri mi var yoksa?

Adalı_009

Üye
N9 mu allah başka dert vermesin android almadığıma pişmanım hiç birşey desteklemiyor doğru düzgün meego işletim sistemli telefon ancak bu kadar olur bende değiştirme taraftarıyım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
arkadaşlar meego işletim sisteminin mesaj hatası yüzünden (a kişisinden gelen mesajı b kişisi göndermiş gibi gözükmesi ve bazen çağrılarda da aynısını yapması) telefonumdan iyice soğudum bi düzeltme de yayınlanmıyor acaba sailfish yüklesem tüm fonksiyonlarını düzgün kullanabilir miyim? kuran deneyen var mı? Nitroid gibi eksiklikleri mi var yoksa?
diğer işletim sistemlerinde bu sorunu yaşamazsın. sailfish'de stabilite sorunu var ve kamera çalışmıyor. başka problem yok.

manialog

manialog

Üye
    Konu Sahibi
soruna galiba facebook chat sebep oluyor rehberdeki sohbet özelliğini kapattım trackera reset attım şimdilik halloldu gibi ama zaten normalde de arada oluyordu bakalım artık belki bir geliştirici düzeltme yayınlar da

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
n9 sailfish kamera sorununun çözülmesi mümkün mü?