N9 Ekran Kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Downloads

Mr.Downloads

Üye
    Konu Sahibi
N9 Ekran Kırıldı
Ekranın %50 kadarı çatladı çatlaklar ama telefonun dokunmatiğinde sıkıntı yok gibi sıkıntısız çalışıyo gibi görünüyor şuanda. Ekran deişimi için ne kadar fiyat çıkarırlar ( ist/avr )

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
cam ile ekran kartı arasında boşluk var
kırılan cam ise sanırım 70 liraya degişiyor
toptancılara ugra komple ekran daha uygun olur
130 ile 150 lira arasında

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Yeni konu açmak istemedim, buraya yazıyorum. Evde bulut olarak kullandığım 64'lük n9'un ekran ve dokunmatiği kırıldı. Cihaz halen calisiyor, hafizayi yine aynı şekilde işime yarayan halde apache uzerinden kullanabiliyorum ancak dokunmatik calismiyor ve neredeyse görüntü yok. Olurda birgün telefona ihtiyacım olursa kullanırım diyerekten ekranı yaptırmak istiyorum. Nereden yeni ekran ve dokunmatik alabilirim. Birde ikinci bataryam da artık yavastan omrunu doldurdu. Istanbul/Avrupa'da bildiginiz N9 malzemelerini en uygun fiyata satan yerler nerede. Montajı kendim yapabiliyorum. Sadece parçalar gerekli. Yazarsanız sevinirim.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Yeni konu açmak istemedim, buraya yazıyorum. Evde bulut olarak kullandığım 64'lük n9'un ekran ve dokunmatiği kırıldı. Cihaz halen calisiyor, hafizayi yine aynı şekilde işime yarayan halde apache uzerinden kullanabiliyorum ancak dokunmatik calismiyor ve neredeyse görüntü yok. Olurda birgün telefona ihtiyacım olursa kullanırım diyerekten ekranı yaptırmak istiyorum. Nereden yeni ekran ve dokunmatik alabilirim. Birde ikinci bataryam da artık yavastan omrunu doldurdu. Istanbul/Avrupa'da bildiginiz N9 malzemelerini en uygun fiyata satan yerler nerede. Montajı kendim yapabiliyorum. Sadece parçalar gerekli. Yazarsanız sevinirim.
Ekran komple uygun fiyatı 180 tl batarya 48 tl
ikinci el cihaz almak daha mantıklı duruyor.
Nerdeyse bütün toptancılardan istedigin parcayı temin edebilirsin, veya telefonculardan toptancıların gelişini ögren hem fiyat ögrenir hemde parcaları temin edebilirsin.

bu arada elimde ikinci el komple ekran ile sıfır batarya mevcut sadece bir gün kullanıp söktüm
sönsör filmi, usb ve simkart soketleride mevcut. uygun fiyata bulamazsan haberleselim.

Üst Alt