N9 64gb siyah ne zaman gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
N9 64gb siyah ne zaman gelecek?
Arkadaşlar çıldırmış durumdayım.4 aydan beri araştırdığım telefonu bir türlü alamadım.Neden mi ?64gb siyahını beklediğimden dolayı.64gb beyaz geldi peki bu siyah 64gb ne zaman gelecek.Kaç aydan beri getirmediler yazıktır günahtır artık ya...
İşin ilginci sorduğum nokia shop'da bilmiyoruz tarzı cevaplar alıyorum o beni deli ediyo.U(l)an sen bilmiyosun o bilmiyo kim biliyo ne zaman gelecek bu telefon.
Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen paylaşsın.Ne zaman gelecek siyah 64gb ???

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia türkiye destek hattını ara diycem ama onlarda cevabı telefon geldikten sonra verir mediamarkt falan varmı bulundugun yerde

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
gerek kalmadı ben gittim mediamarkt a gelmemiş darty de vardı galiba internet sitesinden bak bir istersen

mert_1047

mert_1047

Üye
Bu konuyla ilgili bi yere danıştım. Bilgi aldıktan sonra konuya tekrar yazacağım.

cozturk

cozturk

Üye
    Konu Sahibi
bilgisi olan yokmu ???

Melk0r

Melk0r

Üye
Bende senin gibi bu konuyu takip ediyordum inatla gelmiyecegini soyluyorlar:vur

pRime.

pRime.

Üye
beyazını alın olmadı?

Melk0r

Melk0r

Üye
Ayni kaderi paylasiyoruz:good:
Nokia da bu konu hakkinda bikisi bulamadim ilgilenenlerde gelmesinin cok dusuk oldugunu soyledi bu haftabasi yeni parti geldi dediler onun icinde de siyah 64 yok diyince mecbur 16:bilmm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N9 64GB Beyaz benim hoşuma gitti.. N8'im Koyu Gri olduğundan gözüme beyaz yenilikçi ve değişik geliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt