N9 16GB ile SGH Galaxy SII takas etmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N9 16GB ile SGH Galaxy SII takas etmek
Arkadaşlar N9 16 GB'ımı 1 haftalığınla kuzenimin SII'siyle takas etmiştik 1 hafta bitiminde bana telefonu beğendiğini kendinin zaten fazla telefonu kurcalamadığını ve görünümününden dolayı N9'u üzerine 250 TL ver takas edelim dedi ben 150 dedim olur dedi. Açıkcası SII'yi kullandıktan sonra kararsız kaldım tamam SII donanımsal olarak iyi olabilir ama ben kullanım olarak mıdır Nokia fanlığımdanmıdır nedir N9 daha iyi geldi sizce ne yapayım bana SII hiç sıcak gelmiyor ama bu micro simkart ve hafıza kartı takamamak gibi eksikler yüzünden kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum...

pRime.

pRime.

Üye
n9 kullanımı tartışmasız daha iyi ancak takas edeceksen isteklerini iyi düşün sonra pişman olma.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ben oyun oynıyıcam arkadaş dersen s2 al geri kalan herşey için n9.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bende oyun oynarım ama oyun deliside değilim bi oyunu 2 gün oynarım sonra silerim ancak bu hafıza arttırılaması ve micro sim kart beni biraz düşündürüyo hattı vınn'a takamamak gibi sorunlar nedeniyle

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
tercihlerini ve kriterlerini iyi düşün kardeşim pişman olma.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler yarına kadar alıp almıyacağımı düşünücem

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bence N9 kullanım kolaylığı açısından dünyanın en rahat ve en estetik telefonu, şahsen oyun oynamayı sevsem bile N9 u hiçbir telefona değişmem, kopamam asla ondan :)

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende zaten takas etmicem kararımı verdim yorumlarınız için teşekkürler...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
rica ederiz hayırlısı kardeşim.

mert_1047

mert_1047

Üye
Hattı tekrar normal etmek için plastikler var onunla vınna takabilirsiniz bilginiz olsun. İsterseniz onlar için link verebilirim.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hattı tekrar normal etmek için plastikler var onunla vınna takabilirsiniz bilginiz olsun. İsterseniz onlar için link verebilirim.

Link versen çok mutlu olurum. Ayrıca benim kuzen telefon 900 Lira olunca haber ver alıcam dedi. 900'e düşermi düşerse kaç ay sonra ?

mert_1047

mert_1047

Üye
Link versen çok mutlu olurum. Ayrıca benim kuzen telefon 900 Lira olunca haber ver alıcam dedi. 900'e düşermi düşerse kaç ay sonra ?

Buyrun

Tabii vermiş olduğum linkler yabancı sitelerden Türkiye'de gittigidiyor vb... sitelerden temin edebilirsiniz aynı ürünleri bu sitelerden vb... yerlerden tedarik edip farkıyla satıyorlar. Vermiş olduğum yabancı sitelerden bazen 1 haftada gelir ürün bazen 1 ayda gelir. Kargo ücretsizdir vermiş olduğum iki ayrı sitedende alışverişim oldu. Cihazın fiyatı ne zaman o civara düşer bilemiyorum 16'lık yurtdışında 520$ filandı Türkiye fiyatları kvk garanti, paralel ithalat, green vs... bunlara göre değişkenlik gösteriyor

avcitalip

avcitalip

Üye
terminalle işiniz olmuyorsa kesinlikle s2 yi öneririm herşeyden önce android'in flash destekli tarayıcısı yeter şimdi diyeceksiniz firefoxla video izlerim tamam izleyin ama kendi tarayıcısı açamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki ? NitDroid var oda tam olarak yeterli değil

eğer açık kaynaklı bir uygulama yoksunu meego alacaksanız mutlaka android'i sonradan yüklersiniz

n9 stabildir fakat uygulama yoksunu malesef nokia elini kolunu çekti biz n9 u satıp sıfır s2 aldık aşırı derecede memnunuz tek sıkıntısı biraz kullanınca hafif kameranın altı ısınıyor bunun cihaza hiçbir zararı yokmuş e tabi normal okadar ince telefona çift çekirdek işlemci sokarsanız ısınması normaldir o kendiliğinden patladı v.s dedikleri s2 ler I9100G,Skyrocket gibi versiyonları normal I9100 alırsanız hiç sıkıntı çekmezsiniz sıfırını babama aldık şimdi 2.elini kendime alacağım...

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
terminalle işiniz olmuyorsa kesinlikle s2 yi öneririm herşeyden önce android'in flash destekli tarayıcısı yeter şimdi diyeceksiniz firefoxla video izlerim tamam izleyin ama kendi tarayıcısı açamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki ? NitDroid var oda tam olarak yeterli değil

eğer açık kaynaklı bir uygulama yoksunu meego alacaksanız mutlaka android'i sonradan yüklersiniz

n9 stabildir fakat uygulama yoksunu malesef nokia elini kolunu çekti biz n9 u satıp sıfır s2 aldık aşırı derecede memnunuz tek sıkıntısı biraz kullanınca hafif kameranın altı ısınıyor bunun cihaza hiçbir zararı yokmuş e tabi normal okadar ince telefona çift çekirdek işlemci sokarsanız ısınması normaldir o kendiliğinden patladı v.s dedikleri s2 ler I9100G,Skyrocket gibi versiyonları normal I9100 alırsanız hiç sıkıntı çekmezsiniz sıfırını babama aldık şimdi 2.elini kendime alacağım...

yorumların için teşekkürler ama N9'uda kalma kararını verdim zaten meeGo'nun tek eksiği bence fazla oyun ve uygulama desteği olmaması ama olanıda yetio zaten Nitroid var stabil bir hale gelsin yükliyecem o sorunda halletmiş olurum.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Değişmemekle doğru yapmışsın..
MrCommandTr nin dediği gibi
Oyun = SII
Geri kalan herşey = N9
;)

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Değişmemekle doğru yapmışsın..
MrCommandTr nin dediği gibi
Oyun = SII
Geri kalan herşey = N9
;)

Aynen zaten bir firma meeGo'lu telefon yapacakmış onların oyunları ve uygulamaları N9'a uygun olursa o sorunumuzda ortadan kalkar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt