n86 SARJ SORUNLARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
n86 SARJ SORUNLARI
merhaba arkadaslar forumda yenıyım n86 cıhazında yasadıgım sorunlar var sadece bende mı oluyor bu cıhazın sorunlarını ve cozumlerını bu baslık altında toplamak ıstedım .. Bir ust konudada belırttım dıyelım n86 ının şarjını tamamıyle bıtırdım orjınal sarj cıhazına takıyorum sarj led ısıgı yanıp sönuyor 1saat de bu sekılde kalsa acılmıyor sankı sarj cıhazından yetersız volt gelıyor fakat cıhaz acıkken normal bı sekılde sarj oluyor.. Cıhazın tamamıyle sarjı bıttıgınde ancak pc kabloyla pc ye baglıyorum cıhaz dırek sarj oluyor bu neden olabılır sızce.. Cıhazın sarj soketınde sorun var dersenız kvk teknık servısnde degıştrdım sonuc aynı orjınal sarj cıhazı aldı degısen bısey olmadı acaba dedım bu sarj cıhazı dusuk voltajlımı guc verıyor elımde n73 ve 5800 cıhazna aıt orjınal sarj cıhazları vardı bunun uzerınde volt degerlerne baktgmda n86 nın sarj cıhazından daha yuksektı degerlerı kabloyu kopardım n86 sarj kablosuna bagladım.sonuc degısmedı yazılımıda son surum 30.009 arkadas ne var bı tane ınce uclu sarj gırısı ekleseler dı..bıde ugrasırken elektrk carptıki sormayın bı tanede sarj cıhazı patlattım :) neyse degerlı arkadaslarım konuyu huzurunuza sunuyorum nacızane fıkırlerınızden faydalanmak ısterım.

bountykiller

bountykiller

Üye
usb den mi şarj alıyor?

AHKE

AHKE

Üye
volt degerlerinde output a baktın dme sarj aletinin

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
usb den mi şarj alıyor?
evet usb den sarj oluyor telefonun sarjı tamamen bittiğinde yani cihaz açılmadığında sarj makinesine takıyorum sarj olmuyor sanki güç yetersiz 5 dk usb ye bağlıyorum telefonu açaçak kadar sarj depoluyor sonra cihazı açıp sarj makinesiyle sarj ettiğimde sarj oluyor

---------- Eklendi @ 11:34:00 ---------- Yazıldı @ 11:33:12 ----------

volt degerlerinde output a baktın dme sarj aletinin
output nedir bilmiyorum

bountykiller

bountykiller

Üye
sıkıntının şarj aletinden olduğunu düşünüyorsan kesinlikle ac10e kullanmaısın . bence piyasadaki en iyi şarj aleti. 1200ma enerjy çıkışı var. zaten o şarj aletini kullanıyorum diyoran da ya şarj bozuktur yada sıkıntı şarjdan değildir.

ayrıca bataryada sıkıntılı olabilir...

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntının şarj aletinden olduğunu düşünüyorsan kesinlikle ac10e kullanmaısın . bence piyasadaki en iyi şarj aleti. 1200ma enerjy çıkışı var. zaten o şarj aletini kullanıyorum diyoran da ya şarj bozuktur yada sıkıntı şarjdan değildir.

ayrıca bataryada sıkıntılı olabilir...
ace10 e bi sark makinasımı bataryada sorun yok tertemiz orjinl orjinal sar cihazını üzerinde 800 ma yazıyor bu dediğin sarj makinasını normal bi telefoncuda bulamam galiba .. n86 kullanıcıların %80 i sarjdan sikayetçi zaten aradıkca görüyorum

---------- Eklendi @ 12:26:40 ---------- Yazıldı @ 12:22:35 ----------

ac10e bilgilendirmen için sağol dostum bakıcam ona

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt