N80 yanıt yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veysicanbay

Üye
    Konu Sahibi
N80 yanıt yok
Slm arkadaşlar şu an almanyadayım... Burada kontorü iki şekilde öğrenebiliyoruz

birincisi bi numarayı arıyorsun..
Ikincisi *100# ye mesaj atıyorsun sonradan mesaj geliyor...

Asıl sorun şu almanca bilmediğim için konuşulanlardan hiçbirşey anlamıyorum...
Tüm arkadaşlarım *100# yapınca 5-6 saniye sonra cevap geliyor. Kalan değer ekranda görünüyor.... Ama bende öle bişi yok istek yapılıyor diyor ama bu yazı gidince kalan değer miktarını göremiyorum yani yanıt yok.. Mesaj ayarları bu şu ne varsa karıştırdım olmadı... Telefonu resetleyecem ama tel rehberi falan gidecek elimde yedekleme için kablo da yok... Bunun dışında bi alternatif varsa cevaplarınızı bekliyorum...

mservank

mservank

Üye
sim karta kopyala sonra formatla sonra tekrar rehbere kopyalarsın

Anıl Umut

Emekli Yönetici
evet en iyi yöntem servanın söylediği yöntem

schumici

schumici

Üye
ama inşallah telefon rehberinde 250den fazla numara yoktur:)

C01aY

C01aY

Üye
Güzel çözüm olmuş :)

veysicanbay

Üye
    Konu Sahibi
iyide arkadşlar benim rehberdeki kişi sayısı schumici nin dediği gibi 250 den fazla... ya bilmiyorum ama farklı bi çözümü olmalı.... *100# yapınca gelmiyor cevabı..

schumici

schumici

Üye
iyide arkadşlar benim rehberdeki kişi sayısı schumici nin dediği gibi 250 den fazla... ya bilmiyorum ama farklı bi çözümü olmalı.... *100# yapınca gelmiyor cevabı..

mesela türkiyede avea da yedek rehber olayı var. telefonda menü bölümünde avea nın kendi menüsüne girince yedek rehber bölümü var. bu bölümde sim kartındaki tüm numaraları aveaya yolluyosun. eğer senin ordaki hattındada böyle bi özellik varsa sim kartındaki 250yi yolla sonra onları sil kalanları sim karta yükle ve onlarıda yolla. siz de var mı böyle bi özellik?

safakk

safakk

Üye
mesela türkiyede avea da yedek rehber olayı var. telefonda menü bölümünde avea nın kendi menüsüne girince yedek rehber bölümü var. bu bölümde sim kartındaki tüm numaraları aveaya yolluyosun. eğer senin ordaki hattındada böyle bi özellik varsa sim kartındaki 250yi yolla sonra onları sil kalanları sim karta yükle ve onlarıda yolla. siz de var mı böyle bi özellik?
büyük ihtimalle vardırda arkadaşın almancası yoktur :ehe oyüzden de avea hat bulmaya çalışsın yada tüm numaraları bi kağıda yazsın yazdıkdan sonra format atsın :ehe

schumici

schumici

Üye
dostum o zaman orda almancası olan bi arkadaşınla o hattın bayisine git ordan öğren kaç kontörün kaldığını ve senin neden bu hizmetten yararlanamadığını sor. mutlaka tatmin edici bi cevap vereceklerdir bence

veysicanbay

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben hattan kaynaklandığını düşünmüştüm ilk etapta.. ama ben burada kontör değil hat alıyorum devamlı daha ugun diye.. :) her neyse arkadaşlar ciddi bi problem değil.... bizde bitince hat değişecez mecburen.... Herşey için Thanks....

schumici

schumici

Üye
sorunun çözümlendiyse tamamdır o zaman:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt