N8 wi fi kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
N8 wi fi kapanma sorunu
Daha once kullandığım N8 de böyle bir sorun yoktu. Wi fi bir süre sonra kendi kendine kapanıyor. Ayarlari kurcaladım ama birşey bulamadım. Symbian 3 kullanan varsa yardım etsin. Tibiame kurdum dosya indirirken wi fi kapandığı için her seferinde hata veriyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Daha once kullandığım N8 de böyle bir sorun yoktu. Wi fi bir süre sonra kendi kendine kapanıyor. Ayarlari kurcaladım ama birşey bulamadım. Symbian 3 kullanan varsa yardım etsin. Tibiame kurdum dosya indirirken wi fi kapandığı için her seferinde hata veriyor.
Bak ben Nokia 6 kullanıyorum . Arasıra wifi bağlantısı kopuyor sonra yeniden bağlanıyor. Bence telefonla alakalı değil modemle alakalı. Modem ağdaki aygıtları çıkarıyor ve yeniden bağlıyor bence.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Sistemin ne Anna mı Belle mi?Enerji tasarrufu ile ilgili bir şey olabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kapanma Dediğin Komple Kapanmamı Yoksa Kopma Filan Mı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Wi fi tamamen kapanıyor. Tekrar bağlanmam gerekiyor. Bildirim çubuğunda simge aktif olarak duruyor ancak bağlantı kesiliyor. Neyse gerek kalmadı. Oyunun sunucularından kaynaklı bir sorun var sanırım. Zaten sildim oyunu. Normal nete girerken sorun yok. Ayrıca N8 ile çok internete filan girmiyorum. Girsem bile çoğu site açılmıyor zaten. Öyle arada açıyorum internetini.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Symbian belle yüklü telefonda. Belle sürümünde wi fi sorunları oluyormuş zaten. Tekrar Anna kurmak istedim ancak dosyaları bulamadığım için bozmak istemedim. 2. El zaten çok kurcalamak istemiyorum. Bana yetiyor. Zaten programda bulamıyorum yüklemek için.

Üst Alt