n8 vodofone sınırsız ınternet ıle tv kanallari ızlemek nasil?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
n8 vodofone sınırsız ınternet ıle tv kanallari ızlemek nasil?

Devildare66

Üye
spb TV diye bi program var birsürü telefon programı var ama bende vodafone kullandım internet çok yavaştı.. Ayarlara girip bağlantı ayarlarına girip Ağ' a girip şebeke modunu çift mod değil de 3g yaparsan yani sadece 3g çeksin hızlı olsunu seçersen TV programlarından galba hızlı aksamadan TV izleyebilirsin ama emin değilim kardeş..

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
n8 icin spb TV nerden ındırıp kuracam saygılar

Devildare66

Üye
oviden kurabilirsin veya bu forumda var uygulamalarda diğer internet uygulamaları adı altında olması gerekiyo.

hastali

Üye
arkadaşlar sakın almayın bende alıcaktım sondakka öğrendm almadım sınırsız internet diyo ama yalan... şöyle açıklıyım 8 liramı 7.99mu öle bişi işte parayı weriosun 100mb kdr 3g hızıyla internet 100mb geçince edge hızına düşüyormuş we yükleme hızıda acayip düşüormuş ama sınırsız=) istersenz yapın bn yapmadım şahsen saygılar

Üstündağ

Üstündağ

Üye
denemek lazım....

Devildare66

Üye
bn yapmıştım ama pişmanım.. Şuan 9 lirya aveanın 1gb internetini kullanyrm çatır çatır

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
ararım musterı hızmetlerını ayrıntıısnı sorraım ve ona gore hareket ederım vodofone kımseyı kandırmasın sınırsız dıye:angry:

one2one2

one2one2

Üye
selam arkadaslar. yeri degil ama sizden bi ricam olucak bu 8 liraya vodafone sinirsiz internet olayini nasil kullanabilirim? yakinda tr ye gidicemde. bu olay faturasiz hatlar icinde gecerlimi? veya 3g olarak kullanabilecegim ve fiyat olarak avantajli bir operator tavsiyeniz varmi?

najanaja

najanaja

Üye
ben kullanıyorum aylık arkadaşın dediği gibi 100 mb kadar gerçekten çok hızlı kesinti takılma olmadan video, müzil we tv izleyebiliyorsun fakat geçince acayip yavaşlıyor. Kesinlikle Tv falan izlenemiyor. Fakat dendiği gibi sınırsız ne istersen indir yap. Aslında çok güzel fiat cazip ama bide düşürmeseler daha süper olacak. Normalde kotayı geçmeden ttnet ten bile hızlı aslında indirme hızı 150-175 kb/sn çıkıyor.

one2one2

one2one2

Üye
edge degilde 3g olarak sınırsız veya en az 1 gb kotalı hangi operatoru onerirsiniz? Ve fiyatları nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt