Telefon Tavsiyesi n8 ve iphone 4 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

was12

Üye
    Konu Sahibi
n8 ve iphone 4 yardım
arkadarlar bir akrabam 1 haftaya kadar almanyaya gidyor bi tel alcam iphone 4 mü n8 mi bi türlü karar veremedim.Şarj uygulamalar ve sorunlar hakkında bilgi verebilecek olan var mi ?

pRime.

pRime.

Üye
Oyun oynicam, uygulama istiyorum diyorsan Iphone4, geri kalan herşey için Nokia N8. İki cihazda da çok büyük sorunla karşılaşmazsın.

was12

Üye
    Konu Sahibi
sadece uygulamada iyi deil ki i4 daha hızlı rami daha yuksek ve kullanırken acayip bi zevk aliyosun nokialarda yok o zevk

Starsley

N8:oke:

was12

Üye
    Konu Sahibi
niye n8 bi neden soyler misin

Starsley

Hafıza kartı desteği var bluetoot 3.0 var kamera zaten ortada hdmı çıkışı var dünyanın en iyi gpu ve yong kullanılmış buda direk ram ve işlemciyi etkiler adobe flaş player 10.1 var adobe flaş lite 4 var daha ne olsun aradaki fiyat farkı zaten ortada

was12

Üye
    Konu Sahibi
sen hic iphone kullandın mı

Starsley

Şimdi ne alakası var anlamadım sen neden açtın bu konuyu bu kadar savunuyosan iphone al meşgul etme bizi teşekkür ediceğin yerde tartışıyosun

pRime.

pRime.

Üye
O zaman Iphone al kardeşim madem bu kadar beğeniyosun Iphone u niye buraya böyle bi konu açtın? Bu nası bi konu anlamadım ki N8 ve Iphone 4 yardım diye konu açmışsın, sana açıklıyoruz hangisini alacağını, "Iphone daha iyi", "Iphone kullandınız mı?" diyosun. Emin ol Iphone kullanıyorum ben ve N8den hiç de iyi bir telefon değil merak etme. Tek silahı görsellik ve oyun uygulama. Zaten onun için alıcaksan hiç durma 2000tl bas al. Sana kimse N8 al diye zorlamıyo.

was12

Üye
    Konu Sahibi
tmm tesekkurler herkese

Starsley

Bi şey deil yine bekleriz.

mavrick

mavrick

Üye
Şimdi ne alakası var anlamadım sen neden açtın bu konuyu bu kadar savunuyosan iphone al meşgul etme bizi teşekkür ediceğin yerde tartışıyosun

neoldu zorunuzamı gitti,adam düzgünce sormuş elinize aldınızmı,bunu sokakta biride sorar,adam gibi almadım diiyinde,daha fazla rezil olmayın hiçdeyilse...

pRime.

pRime.

Üye
Sen dedin ya bunu bi kontrol edeyim Iphone um var mı yok mu. Kullandığım telefonum herhalde hayali. :kop: :kop:

Starsley

Sen sorunlumusun arkadaşım :D zaten açıklamışım nedenini hala nasıl cvb yazabiliyosun sen git kapağınla uyu sen rahatla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt